ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Będzie nowy parking przy ośrodku zdrowia w Czarnym Dunajcu

2013-05-14 do 2013-05-28 // Oglądano: 2719 // Wstecz
Będzie nowy parking przy ośrodku zdrowia w Czarnym DunajcuJuż wkrótce w rejonie budynków mieszczących Policję, oddział Agencji Restrukturyzacji
i Modernizacji Rolnictwa oraz Ośrodek Zdrowia w Czarnym Dunajcu zakończona zostanie kompleksowa przebudowa placów postojowych i dróg wewnętrznych wraz z infrastrukturą.
Już w ubiegłym roku uporządkowany został teren wokół Komisariatu Policji – w rozpoczynającym się niedługo II etapie inwestycji prace obejmą tereny sąsiednie.

W ramach inwestycji zostanie wykonane: umocnienie brzegu Młynówki, droga wewnętrzna o nawierzchni asfaltowej, dojścia i chodniki z kostki betonowej, kanalizacja opadowa, oświetlenie terenu. Zostanie również urządzony teren zieleni. Realizacja inwestycji ma poprawić estetykę ale i funkcjonalność komunikacyjną w rejonie obiektów licznie odwiedzanych przez mieszkańców Gminy. Jednym z jej efektów będzie stworzenie 35 nowych miejsc postojowych.

Wykonawca prac będzie Firma Handlowo-Usługowa „WANTA” Piotr Zębol z siedzibą w Jordanowie.

Wartość umowy wynosi 443 338,43 zł, a roboty mają zostać wykonane do końca lipca 2013 r.

Na załączonych zdjęciach(0107, 0120, 0128)  teren parkingów już wykonanych oraz teren przewidywanych robót. Zdjęcie z koparką – Trwają już pracę nad umocnieniem skarpy brzegowej Młynówki.