ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Halowe mistrzostwa gminy - gimnazja

2013-04-17 do 2013-05-01 // Oglądano: 2235 // Wstecz
Halowe mistrzostwa gminy - gimnazjaW środę, 10 kwietnia, na halach sportowych w Czarnym Dunajcu i Cichem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec gimnazjów. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy. Koordynatorem zawodów był Marek Szuba.

W zawodach startowało osiem zespołów walczących w dwóch grupach, których zwycięzcy spotkali się w finale. W wyniku zaciętej rywalizacji ustalono następującą kolejność końcową:

 

Miejsce

Szkoła

1

Piekielnik

2

SPSK Stare Bystre 1

3

Załuczne

4

SPSK Czerwienne 2

5

Czarny Dunajec

 

Ciche 1

7

Ratułów

 

Ciche JP II

 

Zwycięska drużyna z Gimnazjum w Piekielniku wystąpiła w składzie: Wojciech Hosaniak, Bartłomiej Gogola, Dawid Kucharski, Marcin Kąś, Sebastian Ryba, Adam Szczerba, Szymon Urban, Paweł Sarniak i Witold Madziar. Opiekunem drużyny jest Damian Czyszczoń. Królem strzelców zawodów został Krystian Pawlikowski z gimnazjum SPSK w Czerwiennem a najlepszym zawodnikiem turnieju Dawid Kucharski z Gimnazjum w Piekielniku. Zwycięskie zespoły do III miejsca włącznie otrzymały Puchary Wójta Gminy Czarny Dunajec. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a zawodnicy posiłki i napoje.

say