ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Mini piłka siatkowa

2013-02-21 do 2013-03-05 // Oglądano: 3112 // Wstecz
Mini piłka siatkowaW piątek, 15 lutego, odbyły się w Czarnym Dunajcu zawody w mini piłce siatkowej o puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Startowały drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary. Za to dla każdego zespołu przygotowano pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody, posiłek oraz napoje, ufundowane przez Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu.

Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt jest następująca: zwyciężyły Pieniążkowce, drugie miejsce dla Odrowąża, trzecie Czarny Dunajec, czwarte Piekielnik i piąte Ratułów i Czerwienne 1. Najlepszy zespół wystąpił w składzie: Sylwia Szymusiak, Patrycja Kęsek, Paulina Stopka, Anita Wicher, Dominika Kęsek, Angelika Duda, Katarzyna Dzielska, Paulina Michalak, Kinga Dzielska i Karolina Wicher. Opiekunem grupy jest Adam Łuszczek. Wyniki w kategorii chłopców są następujące: zwyciężył Odrowąż, drugie miejsce Pieniążkowice, trzecie Czarny Dunajec, czwarte Ciche 2 i piąte Ratułów, Podczerwone i Czerwienne 2. Najlepszy zespół wystąpił w składzie: Eryk Babicz, Andrzej Maśnica, Jakub Pęksa, Marcin Wyroba, Piotr Kozyra, Piotr Lenart, Marcin Gal, Adrian Bielański, Andrzej Stoch i Maciej Wojtarowicz. Zespół prowadzi Urszula Palarczyk.

Szczegółowe wyniki, w tym rezultaty każdego z rozegranych spotkań, można znaleźć na stronie organizatora czyli Centrum Kultury i Promocji: www.ckip.org. Zapraszamy do lektury.