ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Zebrania sprawozdawcze OSP Ciche

2013-02-04 do 2013-02-20 // Oglądano: 2563 // Wstecz
Zebrania sprawozdawcze OSP CicheW dniu 03.02.2013 w Jednostkach Ochotniczych Straży pożarnych w Cichem Środkowym, Cichem Górnym I i Cichem Górnym II odbyły się zebrania sprawozdawcze za 2012 rok.

W spotkaniach  udział wzięli zaproszeni goście: Prezes Gminny ZOSP Czesław Garczek, Komendant Gminny ZOSP Józef Leja, Mariusz Garus przedstawiciel  Wójta Gminy oraz druhowie z poszczególnych jednostek OSP. Tradycyjnie otwarcie zebrania dokonali Prezesi OSP witając przybyłych gości oraz druhów i przedstawiając porządek zebrania. Następnie zostały przedstawione protokoły z działalności oraz głosowano za udzieleniem absolutorium dla Zarządów OSP za rok 2012 a także głosowano nad  przyjęciem  wniosków do realizacji w roku 2013. Zaproszeni goście podziękowali wszystkim druhom za zaangażowanie w działalność w roku 2012.

Dodatkowym miłym akcentem było wręczenie medalu za zasługi dla pożarnictwa dla Prezesa i Naczelnika OSP Ciche Górne 2 druha Jana Tylki i Józefa Giewonta oraz odznaki  „Zasłużony Strażak” dla  druha  Paweł Styrczula