ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Zaproszenie na V Bieg Kurierów

2013-01-29 do 2013-02-10 // Oglądano: 2597 // Wstecz
Zaproszenie na V Bieg KurierówLudowy Zespół Sportowy „ Szarotka” w Chochołowie oraz Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem zapraszają w niedzielę, 3 lutego, do Chochołowa. Tam na trasach biegowych w pobliżu ośrodka szkolno-wypoczynkowego będą rywalizować biegacze narciarscy w stylu dowolnym i w różnych kategoriach wiekowych z zachowaniem osobnej punktacji dla kobiet i  mężczyzn. Wszystkim uczestnikom i kibicom  zawodów organizatorzy zapewniają gorący posiłek, nagrody rzeczowe dla zdobywców miejsc na podium i wiele dodatkowych atrakcji w trakcie trwania i  po zakończonych biegach. Wszystko to w ramach V Biegu Narciarskiego im. Kurierów Tatrzańskich.

Organizatorzy zawodów nie zakładają jakichkolwiek ograniczeń ilościowych startujących oraz nie pobierają opłat startowych. Obowiązuje jedynie zgłoszenie e-mailowe  na adres pifsport@interia.pl najpóźniej do dnia 2 lutego (sobota) do godz. 13.00  lub w dniu zawodów w biurze zawodów do godz. 9.45. W przypadku złych warunków pogodowych lub innych okoliczności, organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, miejsca, sposobu przeprowadzenia  lub odwołania zawodów. Nie bierze również odpowiedzialności za ewentualne wypadki i nie ubezpiecza zawodników. Wymaga także przestrzegania regulaminu zawodów. Równolegle ze zmaganiami biegowymi rozgrywany będzie turniej strzelecki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poniżej prezentujemy galerie zdjeć z ubiegłorocznych zawodów. Uwagi końcowe:

1.     Wydawanie numerów startowych w dniu 03.02.2013 r. od godz.9 00 na miejscu startu.

2.      Zawodnicy wszystkich kategorii mogą zgłaszać się na w/w adres lub w dniu zawodów do godz. 9 45 dzieci i młodzież, do godz. 10 00 dorośli.

3.     Organizator  nie pobiera opłaty startowej.

4.     Zawodnik musi posiadać aktualne badanie lekarskie i zdolność do udziału w zawodach.

5.     Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy i dystansów jak również dyscypliny (w razie braku śniegu -  biegi przełajowe).

6.     Organizator  zastrzega sobie prawo do ewentualnego połączenia poszczególnych kategorii w przypadku, jeśli w kategorii – ilość zgłoszonych zawodników będzie mniejsza niż 3 osoby.

7.     Organizatorzy umożliwiają bezpłatne wypożyczenie sprzętu sportowego.

8.     Organizatorzy nie odpowiadają za zniszczony sprzęt sportowy oraz kradzieże.

9.     Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie.

Zdjęcia zrobione podczas zawodów a opublikowane na oficjalnej stronie LZS,, Szarotka” Chochołów po zawodach są własnością klubu.