ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Skład Osobowy Obwodowych Komisji Wyborczych

2011-09-26 do 2011-10-10 // Oglądano: 3905 // Wstecz

                                                                                                                                            

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  1 w  CZARNYM  DUNAJCU

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Małgorzata Sylwia Witek

Członek

Czarny Dunajec

 

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Stanisław Jarosz

Przewodniczący

Czarny Dunajec

 

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Ewa Katarzyna Palarz

Członek

Czarny Dunajec

 

Platforma Obywatelska

 

4.

Anna Maria Jachymiak

Członek

Czarny Dunajec

 

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Anna Mateja

Członek

Czarny Dunajec

 

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Anna Tyza

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Podhalanie

 

7.

Irena Owsianka

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Tomasz Krzysztof Lenart

Członek

Czarny Dunajec

Nowa Prawica-Janusza Korwin-Mikke

 

9.

Józefa Rafacz

Członek

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr 2 we WRÓBLÓWCE

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Ewa Barbara Smardz-Chlebek

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Beata Lenart

Członek

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Anna Bulas

Członek

Czarny Dunajec

Platforma Obywatelska

 

4.

Piotr Barnaś

Członek

Piekielnik

 

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Bernadetta Aniela Hajnos

Członek

Stare Bystre

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Anna Aleksandra Gonciarczyk

Przewodniczący

Wróblówka

 

Wyborców Podhalanie

 

7.

Roman Majek

Członek

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Jerzy Adam Szaflarski

Członek

Czarny Dunajec

Nowa Prawica-Janusza Korwin-Mikke

 

9.

Joanna Magdalena Miętus

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  3 w  DZIALE

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Joanna Anna Karwacka

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Krystyna Babeł

Członek

Czarny Dunajec

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Danuta Stanisława Świętek

Członek

Odrowąż

 

Platforma Obywatelska

 

4.

Jan Wacławiak

Członek

Podszkle

 

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Maria Maśnica

Zastępca Przewodniczącego

Pieniążkowice

 

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Katarzyna Lisz

Przewodniczący

Podszkle

 

Wyborców Podhalanie

 

7.

Kazimierz Tomasz Wąchalski

Członek

Czarny Dunajec

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Ryszard Kołodziejczyk

Członek

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  4 w  PIENIĄŻKOWICACH

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Krystyna Lucyna Magdziak

Członek

Odrowąż

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Jerzy Szczepan Cegłowski

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Bożena Janina Gonciarczyk

Członek

Odrowąż

Platforma Obywatelska

 

4.

Anna Mastela

Członek

Podszkle

Prawo i sprawiedliwość

 

5.

Władysława Maśnica

Członek

Pieniążkowice

 

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Helena Gawron

Członek

Pieniążkowice

Wyborców Podhalanie

 

7.

Małgorzata Barbara Lenart

Członek

Czarny Dunajec

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Grażyna Komperda

Przewodniczący

Pieniążkowice

Wójt Gminy 

 


SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  5 w  ODROWĄŻU

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Tadeusz Gonciarczyk

Członek

Odrowąż

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Stanisława Józefa Kołtaś

Członek

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Katarzyna Barbara Miętus

Członek

Odrowąż

Platforma Obywatelska

 

4.

Joanna Mateja

Przewodniczący

Czarny Dunajec

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Katarzyna Polaczek

Członek

Podczerwone

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Janina Bobak

Zastępca Przewodniczącego

Odrowąż

Wyborców Podhalanie

 

7.

Tomasz Wojciech Zabrzeski

Członek

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Iwona Wontorczyk

Członek

Lipnica Mała

Wójt Gminy



SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  6 w  ZAŁUCZNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej



 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Beata Pęksa

Członek

Załuczne

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Katarzyna Niedospał

Członek

Piekielnik

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Janina Pęksa

Zastępca Przewodniczącego

Załuczne

Platforma Obywatelska

 

4.

Gabriela Agnieszka Kojs

Członek

Wróblówka

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Anna Maśnica

Członek

Pieniążkowice

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Janina Czepiel

Członek

Załuczne

Wyborców Podhalanie

 

7.

Stanisław Szczypta

Członek

Wróblówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Wacław Sajdak

Przewodniczący

Załuczne

Wójt Gminy

 


SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  7 w  PODSZKLU

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Joanna Dorota Witos

Członek

Załuczne

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Bartłomiej Szczurek

Członek

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Stanisław Lis

Członek

Piekielnik

Platforma Obywatelska

 

4.

Małgorzata Federak

Zastępca Przewodniczącego

Piekielnik

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Danuta Maria Guttmann

Członek

Podczerwone

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Krystyna Zofia Chowaniec

Członek

Podszkle

Wyborców Podhalanie

 

7.

Krystyna Teresa Lenart

Członek

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Władysława Wacławiak

Przewodniczący

Podszkle

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  8 w  PIEKIELNIKU

   dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Maria Jarończyk

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Dorota Zmarzlińska

Członek

Czarny Dunajec

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Stanisława Lis

Zastępca Przewodniczącego

Piekielnik

Platforma Obywatelska

 

4.

Paulina Tyrybon

Członek

Piekielnik

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Monika Urszula Bielak

Członek

Piekielnik

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Maria Kusper

Członek

Podszkle

Wyborców Podhalanie

 

7.

Joanna Maria Wehowska

Członek

Czarny Dunajec

Nowa Prawica-Janusza Korwin-Mikke

8.

Sylwester Stanisław Wójcik

Przewodniczący

Piekielnik

 

Ruch Palikota

 

9.

Anna Szymala

Członek

Piekielnik

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  9 w  PODCZERWONEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Anna Franciszka Cikowska-Ludwik

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Stanisława Mateja

Członek

Czarny Dunajec

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Janina Kazimiera Chlebek

Członek

Czarny Dunajec

Platforma Obywatelska

 

4.

Katarzyna Maria Bandyk

Członek

Czarny Dunajec

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Joanna Turska

Członek

Podczerwone

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Janusz Jan Komar

Członek

Czarny Dunajec

 

Wyborców Podhalanie

 

7.

Adam Jakub Pastuszka

Członek

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Jadwiga Piekarczyk

Przewodniczący

Czarny Dunajec

 

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  10 w  CICHEM DOLNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Dorota Jarończyk

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Stanisława Miętus

Zastępca Przewodniczącego

Ciche

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Barbara Ewa Rafacz

Przewodniczący

Ciche

Platforma Obywatelska

 

4.

Ludwika Śmietana

Członek

Ratułów

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Grażyna Agata Tyrybon

Członek

Piekielnik

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Halina Jolanta Guńka

Członek

Chochołów

Wyborców Podhalanie

 

7.

Zofia Maria Mateja

 

Członek

Wróblówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Katarzyna Anna Stękała

Członek

Ciche

Ruch Palikota

 

9.

Krzysztof Kula

Członek

Jabłonka

Wójt Gminy

 


SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  11 w  CICHEM  ŚRODKOWEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Karolina Marianna Leśniak

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Jadwiga Józefa Bieniasz

Członek

Ciche

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Maria Józefa Lipień

Członek

Ratułów

Platforma Obywatelska

 

4.

Danuta Agnieszka Beraś

Członek

Ratułów

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Jarosław Jan Palarz

Przewodniczący

Czarny Dunajec

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Halina Aniela Kęsek

Członek

Pieniążkowice

Wyborców Podhalanie

 

7.

Marek Stanisław Lenart

Członek

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Krystyna Katarzyna Stękała

Członek

Ciche

 

Ruch Palikota

 

9.

Monika Knapczyk-Stanek

Członek

Ciche

Wójt Gminy

 

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr 12 w  CICHEM GÓRNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Anna Maria Staszel

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Teresa Barbara Zarycka

Członek

Stare Bystre

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Anna Hyrczyk

Członek

Ciche

Platforma Obywatelska

 

4.

Anna Orszulak

Zastępca Przewodniczącego

Ciche

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Krzysztof Kruczak

Członek

Ciche

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Katarzyna Palenik

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Podhalanie

 

7.

Monika Styrczula

Członek

Ciche

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Weronika Tylka

Członek

Ciche

 

Ruch Palikota

 

9.

Anna Jakubiec

Przewodniczący

Ciche

Wójt Gminy


 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr 13 w  RATUŁOWIE  DOLNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Anna Stanisława Łabuda

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Maria Anna Staszel

Członek

Ratułów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Stanisław Miętus

Przewodniczący

Ciche

Platforma Obywatelska

 

4.

Barbara Katarzyna Bukowska

Członek

Czarny Dunajec

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Jan Śmietana

Członek

Ratułów

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Zofia Kułach

Członek

Ratułów

Wyborców Podhalanie

 

7.

Czesława Toczek

Członek

Ratułów

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Bożena Domalik

Członek

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 


SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  14 w  RATUŁOWIE  GÓRNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Renata Gęza

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Maksymilian Antoni Staszel

Członek

Ratułów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Jakub Jan Miętus

Przewodniczący

Ciche

Platforma Obywatelska

 

4.

Andrzej Zubek

Członek

Czerwienne

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Karolina Anna Kapuściarz

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Agnieszka Beraś

Zastępca Przewodniczącego

Ratułów

Wyborców Podhalanie

 

7.

Maria Władysława Ratułowska

Członek

Ratułów

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Jacek Piotrowski

Członek

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr 15  w  STAREM  BYSTREM  DOLNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Krzysztof Przemysław Matera

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Tomasz Szczurek

Przewodniczący

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Krzysztof Błęka

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Platforma Obywatelska

 

4.

Marek Łukasz Zając

Członek

Dział

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Danuta Maria Skorupa

Członek

Podczerwone

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Zuzanna Gabriela Miętus

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Podhalanie

 

7.

Wojciech Michał Leligdon

Członek

Piekielnik

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Aniela Staszel

Członek

Stare Bystre

Wójt Gminy

 

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  16 w  STAREM  BYSTREM  GÓRNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Anna Maria Bałek

Członek

Wróblówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Ewa Marianna Rosińska

Członek

Czarny Dunajec

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Andrzej Błęka

Zastępca Przewodniczącego

Załuczne

Platforma Obywatelska

 

4.

Edyta Banaś

Członek

Piekielnik

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Lucyna Słodyczka

Członek

Podczerwone

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Sylwester Stanisław Kojs

Członek

Wróblówka

Wyborców Podhalanie

 

7.

Krystian Piotr Stoch

Członek

Pieniążkowice

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Piotr Zmarzliński

Przewodniczący

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 


SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr 17 w  CZERWIENNEM GÓRNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Stanisław Bałek

Członek

Wróblówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Krzysztof Czesław Bartoszek

Zastępca Przewodniczącego

Czerwienne

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Kinga Rafacz

Członek

Czerwienne

Platforma Obywatelska

 

4.

Bernadetta Długopolska

Członek

Czerwienne

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Piotr Duraj

Przewodniczący

Podczerwone

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Anna Słodyczka

Członek

Czerwienne

Wyborców Podhalanie

 

7.

Maria Katarzyna Łowisz

Członek

Czerwienne

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Krzysztof Łowisz

Członek

Czerwienne

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr 18 w  CZERWIENNEM   DOLNEM

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Piotr Jarończyk

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Danuta Bożena Bartoszek

Zastępca Przewodniczącego

Czerwienne

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Elżbieta Rosińska

Przewodniczący

Czarny Dunajec

Platforma Obywatelska

 

4.

Renata Jadwiga Rebidas

Członek

Czerwienne

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Angelika Zofia Kapuściarz

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Marek Andrzej Szuba

Członek

Piekielnik

Wyborców Podhalanie

 

7.

Małgorzata Łowisz

Członek

Czerwienne

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Maria Miętus

Członek

Czerwienne

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  19 w  CHOCHOŁOWIE

 dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Jadwiga Mateja

Członek

Chochołów

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Janina Kołtaś

Członek

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Anna Stanisława Rzepka

Członek

Chochołów

Platforma Obywatelska

 

4.

Kazimiera Katarzyna Leja

Członek

Chochołów

Prawo i sprawiedliwość

 

5.

Zofia Polaczek

Członek

Chochołów

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Józef Gogolak

Przewodniczący

Czarny Dunajec

Wyborców Podhalanie

 

7.

Urszula Dorota

Biskup-Górska

Zastępca Przewodniczącego

Podczerwone

Sojusz Lewicy Demokratyczenj

 

8.

Danuta Hudyka

Członek

Witów

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  20 w  KONIÓWCE

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej


 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Bogumiła Stanisława Marcińska

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Janina Szczurek

Członek

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Wioletta  Magdalena Bulas

Członek

Czarny Dunajec

Platforma Obywatelska

 

4.

Halina Maria Stołowska

Członek

Czarny Dunajec

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Zofia Franczak

Członek

Koniówka

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Małgorzata Helena Gogolak

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Podhalanie

 

7.

Jan Zięba

Przewodniczący

Koniówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Sylwia Gogolak

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 

SKŁAD OSOBOWY CZŁONKÓW

OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ

nr  21 w  CZARNYM  DUNAJCU

dla przeprowadzenia wyborów

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Funkcja

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

 

1.

Benedykt Kondratowicz

Członek

Czarny Dunajec

Polskie Stronnictwo Ludowe

 

2.

Andrzej Gryc

Członek

Chochołów

Polska Jest Najważniejsza

 

3.

Jakub Marian Polaczek

Członek

Czarny Dunajec

Platforma Obywatelska

 

4.

Bartłomiej Zastawnik

Członek

Podczerwone

Prawo i Sprawiedliwość

 

5.

Dawid Paweł Rawicki

Członek

Czarny Dunajec

Wyborców Tadeusza Skorupy

 

6.

Beata Zofia Rawicka

Zastępca Przewodniczącego

Czarny Dunajec

Wyborców Podhalanie

 

7.

Kazimierz Andrzej Zaczyński

Członek

Czarny Dunajec

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

8.

Katarzyna Ewa Lenart

Członek

Czarny Dunajec

Nowa Prawica-Janusza Korwin-Mikke

 

9.

Ewa Bogumiła Palenik

Przewodniczący

Czarny Dunajec

Wójt Gminy

 


pdfSklad osobowy OKW z funkcjami
Dodano: 2011-09-26 12:35:11Pobrano: 1181 // 0.13 MB