ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Siódemki piłkarskie

2011-06-01 do 2011-06-07 // Oglądano: 1855 // Wstecz
W piątek, 6 maja, na stadionach „Orlik” w Czarnym Dunajcu i Piekielniku odbyły się eliminacje i finały turnieju piłki nożnej „7-ki piłkarskie”. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji.

Startowało 11 drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec. Drużyny za zajęcie miejsc I-III  otrzymały puchary i nagrody. Wszystkie otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Zawody rozegrano systemem grupowym i tak w grupie A zwyciężyło Czerwienne 1 przed Czarnym Dunajcem i drużyną z Cichego 1, w grupie B Podczerwone przed Piekielnikiem i Podszklem i w grupie C Stare Bystre 1 przed Ratułowem i Chochołowem. Zmagania finałowe dały wygraną drużynie z Podczerwonego przed Starem Bystrem 1 i Czerwiennem 1. Zwycięski zespół grał w składzie: Maciej Marusarz, Krzysztof Leja, Mateusz Szuba, Stanisław Spankowski, Damian Obyrtacz, Krystian Żuchowski, Dawid Haberny, Daniel Ciężczak, Krystian Żuchowski, Tomasz Kula, Karol Trzeboń,  i Marcin Podczerwiński. Opiekunem zespołu jest Małgorzata Jakubowicz Królem strzelców został Krzysztof Leja z Podczerwonego a za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Górza ze Starego Bystrego. Gratulujemy.

Wacław Sajdak