ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Podsumowanie pracy online w SP Nr 1 w Czerwiennem

2020-04-10 // Oglądano: 58 // Wstecz
Dziś rozpoczęła się wiosenna przerwa świąteczna, która będzie inna od dotychczasowych z uwagi na sytuację, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy.

Początek przerwy to  czas na podsumowanie minionych tygodni, które dla nas wszystkich były trudne, ale i owocne w wyzwania.

Dlatego z dzisiejszej perspektywy pragniemy gorąco podziękować naszym Uczniom i ich Rodzicom za pomocną współpracę i ogromną wyrozumiałość podczas nauki zdalnej, która w naszej szkole od pierwszych dni zamknięcia placówek oświatowych ruszyła pełną parą. Codzienna praca online bardzo przypadła go gustu naszym Uczniom, kontakt z nauczycielem przy pomocy komputera, telefonu, możliwość rozwiązywania zadań na platformach edukacyjnych i quizów  była i jest dla nich na tyle atrakcyjna, że do wszystkich zadań zabierają się z ogromnym zaangażowaniem, za co jeszcze raz, im i Wam Drodzy Rodzice bardzo  dziękujemy.

Dyrekcja i Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 im . Andrzeja Knapczyka- Ducha w Czerwiennem.