ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Międzyszkolne Zawody w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów Z terenu gminy Czarny Dunajec

2005-04-03 do 2005-07-03 // Oglądano: 2014 // Wstecz
Międzyszkolne Zawody w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów Z terenu gminy Czarny DunajecDnia 03-04-2005r.
Zorganizowane przez Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu oraz właściciela Wyciągu Narciarskiego
w Cichem Górnym

Dnia 03-04-2005r.
Zorganizowane przez Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu oraz właściciela Wyciągu Narciarskiego
w Cichem Górnym


Zajęte Miejsca
Kategoria: CHŁOPCY 1998 I MŁODSI

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1m.

Chowaniec Kuba

0,39.92

(Rogoźnik)

2m.

Barnowski Damian

1.16,28

(Chochołów)

Kategoria: DZIEWCZĄT 1998 I MŁODSZE

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1m.

Zawiła Weronika

0.39,50

Kościelisko

2m.

Barnowska Dominika

1.10,43

Chochołów

Kategoria: CHŁOPCY 1995 - 1997

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Ścisłowicz Robert

0,28,50


2

Pawłowski Karol

0,29,70


3

Koteć Tomasz

0,35,08


4

Leja Paweł

0,38,54


5

Bukowski Marcin

0,42,44

Czarny Dunajec

6

Bukowski Łukasz

1,19,16

Czarny Dunajec

Kategoria: DZIEWCZĘTA 1995 - 1997

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Cikowska Agata

0,29,32


2

Hajnos Wiola

0,29,73


3

Szatkowska Maria

0,30,39


4

Chowaniec Maria

0,31,22


5

Zawiła Wiktoria

0,33,91


6

Mitoraj Kinga

0,40,15


Kategoria: CHŁOPCY 1992 - 1994

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Zubek Jarek

0,55,09


2

Czubernat Rafał

0,56,85


3

Ogrodny Mateusz

0,57,27


4

Ścisłowicz Krzysztof

0,57,63


5

Mółka Adam

0,58,21


6

Leja Mateusz

0,61,55


Kategoria: DZIEWCZĘTA 1992 - 1994

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Hajduk Natalia

0,51,76


2

Cikowska Kamila

0,59,09


3

Chowaniec Anna

0,59,63


4

Komperda Magda

0,75,32


5

Kois Bernadetta

0,95,76


Kategoria: CHŁOPCY 1988 - 1965

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Turski Tomasz

0,50,08


2

Wojtanowski Marcin

0,52,41


3

Szatkowski Wojciech

0,52,47


4

Barnowski Marek

0,54,61


Kategoria: DZIEWCZĘTA 1988 - 1965

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Hajduk Ewelina

0,49,15


2

Ogrodna Sylwia

0,54,99


3

Hajnos Danuta

0,59,75


4

Kopeć Krystyna

0,77,92


Kategoria: PANIE 1964 i starsze

Miejsce

Nazwisko i Imię

Czas

Miejscowość

1

Jakubowicz Małgorzata

0,55,72


Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom nagród jak również uczestnikom tych zawodów i zapraszamy na następną edycję w przyszłym sezonie zimowym.