ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Gmina Czarny Dunajec na międzynarodowych targach turystycznych World Travel Show 2019

2019-10-21 do 2019-11-15 // Oglądano: 94 // Wstecz
Gmina Czarny Dunajec na międzynarodowych targach turystycznych World Travel Show 2019Przedstawiciel Gminy Czarny Dunajec wraz z przedstawicielami EUWT TATRY w dniach 18-20 października 2019 r. promował Szlak wokół Tatr na Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show 2019, które odbyły się w Nadarzynie k/Warszawy.

Wyjazd na targi był jednym z działań naszego wspólnego projektu pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr – etap III” w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020. Prezentując Szlak wokół Tatr i jego infrastrukturę, przekazywaliśmy odwiedzającym targi również informacje na temat walorów przyrodniczych i kulturowych gmin partnerskich projektu, w tym Gminy Czarny Dunajec.

W trakcie targów uczestniczyliśmy również, w panelu pn. Tworzenie regionów turystycznych w Polsce: niezbędny krok do rozwoju czy utopia?, gdzie prezentowaliśmy tą tematykę z punktu widzenia Szlaku wokół Tatr jako kandydata do Polskiej Marki Turystycznej.: archiwum EUWT TATRY

Projekt pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczego Szlaku wokół Tatr-etap III” wdrażany jest wspólnie przez 9 partnerów z Polski i ze Słowacji w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja.