ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Trampkarze A.P. Wisła Czarny Dunajec z tytułem mistrzowskim!

2019-10-30 do 2020-05-01 // Oglądano: 515 // Wstecz
Trampkarze A.P. Wisła Czarny Dunajec z tytułem mistrzowskim!W zakończonej rundzie jesiennej I Ligi Trampkarzy Wiślacy z dorobkiem 27 punktów w 10 spotkaniach zdobyli tytuł mistrzowski, wyprzedzając Wiatr Ludźmierz oraz zespół Orawy Jabłonka.
W sezonie zanotowali tylko jedną porażkę w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Wiatr Ludźmierz. Tym samym podopieczni trenera Łukasza Pazurkiewicza obronili tytuł mistrzowski zdobyty w ubiegłym sezonie. Trampkarze A.P. Wisła Czarny Dunajec będą rywalizować w barażach o ligę wojewódzką z Sandecją Nowy Sącz oraz zespołem Turbacz Mszana Dolna. 
"... Piękny sezon dla nas, na 10 meczy wygraliśmy 9 odnosząc tylko jedną porażkę. W połowie meczy zachowaliśmy czyste konto, co świadczy tylko o stabilności i kontroli podczas gry jaką prezentował zespół. Do tego dochodzi filozofia jaką wspólnie wyznajemy czyli wręcz obsesyjna chęć dominowania i posiadania piłki przez cały mecz. Wielkie gratulacje dla chłopców za poziom gry jaki prezentują, a także za indywidualne postępy, które poczynili w ostatnim roku." - podkreślił trener Łukasz Pazurkiewicz