ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Zmiany w Urzędzie Gminy

2019-10-30 do 2019-11-15 // Oglądano: 401 // Wstecz
Zmiany w Urzędzie GminyDrodzy mieszkańcy, informujemy że od dnia 1 listopada nastąpią zmiany w organizacji Urzędu Gminy. Związana z tym będzie również zmiana miejsca urzędowania pracowników odpowiedzialnych za sprawy komunalne.

Nowo utworzony Referat Komunalny będzie się mieścił w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (tzw. stara apteka) pod adresem ul. Józefa Piłsudskiego 2, z wejściem od strony ulicy Józefa Piłsudskiego.

Referat Komunalny zajmować się będzie sprawami związanymi z utrzymaniem porządku i czystości na terenie Gminy, w tym gospodarką ściekową, wywozem odpadów komunalnych, gminnym wodociągiem, a także utrzymaniem w odpowiednim stanie dróg oraz pozostałej infrastruktury należącej do Gminy.

Jednocześnie z powodu remontu pomieszczeń, pracownicy do spraw geodezji oraz gospodarki nieruchomościami wykonują swoje obowiązki w pokoju nr 29 na 1 piętrze budynku Urzędu. Po zrealizowaniu remontu, w grudniu br., nowy Referat Geodezji i Ochrony Środowiska będzie zajmował biura o numerach:31 (ochrona środowiska), 32 (geodezja) i 29 (Kierownik Referatu). Za wszelkie utrudnienia i niedogodności dla mieszkańców oraz innych interesantów związane ze zmianami przepraszamy.