ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Gmina Czarny Dunajec na największych międzynarodowych targach turystycznych w Polsce!

2019-10-21 do 2019-11-11 // Oglądano: 293 // Wstecz
Gmina Czarny Dunajec  na największych międzynarodowych targach turystycznych w Polsce!Gmina Czarny Dunajec została zaprezentowana na Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show. Otwarcie Międzynarodowych Targów odbyło się w największym obiekcie targowo-wystawowym w Europie Środkowo Wschodniej – Ptak Warsaw Expo.

W gronie gości honorowych, którzy uczestniczyli w ceremonii zaszczycili nas:

 

– Minister Sportu i Turystyki – Pan Witold Bańka,

– Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Pani Anna Krupa,

– Ambasador Republiki Indii – Jego Ekscelencja Tsewang Namgyal,

– Ambasador Republiki Słowackiej – Dusan Kristofik,

– Ambasador Republiki Tunezyjskiej – Sghaiera Fantassiego

– Wicemarszałek Województwa Łódzkiego – Pan Piotr Adamczyk,

– Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej – Pan Robert Andrzejczyk,

– Prezes Polskiej Izby Turystyki – Pan Paweł Niewiadomski,

– Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Pan Apoloniusz Tajner

– Prezes Polskiego Związku Motorowego – Pan Michał Sikora,

– Prezydent Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej,

– Wiceprezes LOT – Pan Michał Fijoł jak i szefowie Regionalnych -Organizacji Turystycznych z całej Polski, przedstawiciele izb i stowarzyszeń branżowych, biur podróży, firm z branży turystycznej, caravaningowej i jachtowej.

 Targi odbyły się w dniach 18-20 października 2019 i były unikalną okazją, by poznać najnowsze trendy w turystyce, odkryć ciekawe i egzotyczne destynacje turystyczne oraz zobaczyć oraz kupić sprzęt dedykowany miłośnikom podróży .Największe w Polsce targi turystyczne World Travel Show to miejsce gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Atrakcjami targów są spotkania z ponad 100 podróżnikami, wśród których m. in.: Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, Aleksandr Doba, Busem przez Świat i wielu innych, pokazy i prezentacje oferty turystycznej i kulturalnej krajów i regionów z całego świata. Targi tworzą Salony Turystyki Krajowej i Zagranicznej z atrakcyjnymi turystycznie krajami i regionami oraz ofertą biur podróży i touroperatorów. World Travel Show to również Camper & Caravan Show – największy zlot w Europie, gdzie prezentowane są campery, przyczepy campingowe i domki mobilne oraz Warszawski Salon Jachtowy, który pokazuje ofertę łodzi, sprzętu wodnego, akcesoriów żeglarskich oraz usług związanych z coraz popularniejszym nurkowaniem.

Gmina Czarny Dunajec zaprezentowała na targach swoje atrakcje turystyczne, które na tle Polski i Europy można zaliczyć do jednych z ciekawszych propozycji dla turystów. Szlak rowerowy wokół Tatr stanowiący transgraniczny produkt turystyczny, Muzeum Torfowisk w Chochołowie nagrodzone europejską nagrodą RegioStars Awards 2018 jako najlepszy projekt nastawiony na dziedzictwo przyrodnicze, Termy Chochołowskie i wiele innych atrakcji dostępnych na terenie gminy stanowiły silny akcent w promocji naszej gminy oraz południowej części Polski.