ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Oświatowe laury

2019-06-22 do 2019-07-13 // Oglądano: 799 // Wstecz
Oświatowe lauryPrzed nami wakacje, ale uczniowie ze szkół w Gminie Czarny Dunajec osiągnęli wiele sukcesów.

W uroczystej gali na zakończenie roku szkolnego, która miała miejsce 18 czerwca wzięli udział: wójt Gminy Czarny Dunajec- Marcin Ratułowski, dyrektor GZO Iwona Wontorczyk, dyrektor CKiP Anna Trebunia Wyrostek, Bronisław Stoch- wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu, radni z terenu Gminy Czarny Dunajec: Rafał Rubiś, Zofia Kierkowska, Daniel Domagała, Tomasz Turski, Paweł Dziubek, Stanisław Harbut, Maria Domagała- radna Rady Powiatu Nowotarskiego, dyrektorzy szkół, nauczyciel, rodzice i wyróżnieni uczniowie.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. o godz. 9:00 w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Czarnym Dunajcu. Oprawę liturgiczną przygotowała Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem wraz z panią Katarzyną Sęk - nauczycielką Szkoły Podstawowej im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie.

O godz. 10 rozpoczął się program artystyczny przygotowany przez Zespół Teatralny „Bez Nazwy” działający w Szkole Podstawowej w Załucznem. To właśnie ich spektakl zatytułowany „Krzesło” zdobył Grand Prix Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej w Zakopanem. Opiekunem zespołu teatralnego jest pani Jadwiga Sajdak. W skład grupy wchodzą: Paulina Bielańska, Szymon Bilski, Michał Dusza, Paweł Fiedor, Michał Leja, Katarzyna Lenart, Maciej Maśnica, Szymon Molek, Klaudia Skupień, Mateusz Turwoń, Aneta Zając, Kinga Czernek i Marta Domalik.

Uroczystość uświęcił także występ Katarzyny Chęsy, która przyjechała na galę aż z Bydgoszczy. Pani Katarzyna jest świecka misjonarką w Karagandzie w Kazachstanie, gdzie ewangelizuje śpiewem. W 200 setną rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki zaprezentowała kilka jego utworów, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

***

DYPLOM ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE I ARTYSTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE: Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach (Zuzanna Kwak, Przemysław Tokarz, Piotr Gawron, Julia Bryjak, Marcelina Sproch); Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu (Denys Nidzelskyi), Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Klaudia Palenik); Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem (Karolina Baran, Małgorzata Ligas, Maciej Bzdyk, Ewa Wróbel, Weronika Gubała); Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Nikola Kula, Daniel Obrochta, Sandra Szczypta, Patrycja Molek, Wiktoria Komperda, Martyna Obrochta, Zofia Miętus); Szkoła Podstawowa w Załucznem (Katarzyna Lenart, Aneta Zając, Klaudia Skupień, Paulina Bielańska, Katarzyna Możdżeń, Szymon Molek, Natalia Król, Maciej Molek, Jan Czyrnek, Weronika Komperda, Aneta Myrda, Krzysztof Szymusiak, Grażyna Stoch, Natalia Szymusiak, Karina Witos, Katarzyna Szymusiak, Marta Domalik, Kinga Czyrnek, Julia Błęka, Damian Rapacz); Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Natalia Rafacz, Andrzej Chowaniec, Athina Wieczorek, Rita Tylka, Julia Styrczula, Szymon Majek, Roksana Banaś, Dorota Garczek, Kamil Dudczak, Justyna Maryniarczyk); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem (Weronika Zawadzka, Zuzanna Ziemianin); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Martyna Miętus, Gabriela Ratułowska); Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu (Kinga Piotrowska, Edyta Limanówka, Maja Starostka); Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu (Wioletta Jędraszczak, Emilia Jagódka, Martyna Hosaniak, Martyna Halczak, Hanna Sikora, Ewelina Naciasta, Katarzyna Hosaniak, Aleksandra Krzysik, Tomasz Wąś, Julia Marszałek, Julia Putlak, Anita Kusper, Weronika Pańczyk); Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie (Kazimierz Michniak, Marcin Bobak, Małgorzata Styrczula); Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (Krystian Mrugała, Angelika Wolska, Łucja Basiorka);Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem(Julia Zarycka, Andżelika Łowas, Natalia Jarosz, Jan Jarząbek, Krystian Kluś, Zuzanna Lambrecht); Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku (Justyna Stafira, Julia Małysa, Kinga Barnaś, Karolina Stafira, Agnieszka Tomasik).

DYPLOM ZA SZCZEGÓLNE OSIAGNIĘCIA SPORTOWE DRUŻYNOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE: Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach (Paweł Gawron, Piotr Gawron, Dawid Król, Kamil Luberda, Hubert Mastela, Kacper Stoch, Damian Świętek, Jakub Wesołowski, Piotr Wicher, Jakub Zając); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Julia Wesołowska, Anastazja Wesołowska, Gabriela Truchan, Sebastian Bzdyk, Rafał Durleta, Paweł Ratułowski, Andrzej Styrczula, Dominik Paniak, Patrycja Czyszczoń, Amelia Domagała, Natalia Nowak); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Julia Wesołowska, Gabriela Truchan, Amelia Liszka, Amelia Kwiatkowska, Anastazja Wesołowska, Martyna Łosiniecka); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Natalia Nowak, Patrycja Czyszczoń, Emilia Bednarz, Anna Łuszczek, Natalia Galica, Martyna Miętus); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Julia Wesołowska, Amelia Liszka, Amelia Kwiatkowska, Anastazja Nalepa, Gabriela Truchan, Martyna Łosiniecka); Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Julia Wesołowska, Amelia Liszka, Amelia Kwiatkowska, Anastazja Nalepa, Gabriela Truchan); Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem (Alicja Jarosz, Dagmara Król, Zofia Bobak, Natalia Karwaczka, Patrycja Borowicz, Anna Strączek, Oliwia Domagała, Maria Dzielska, Aleksandra Kordeczka, Paulina Mrugała, Edyta Jarząbek); Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem(Alicja Jarosz, Dagmara Król, Zofia Bobak, Natalia Karwaczka, Patrycja Borowicz, Martyna Floryn, Edyta Jarząbek, Paulina Mrugała); Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Adrian Garczek, Krystian Bednarz, Dawid Handzel, Bartłomiej Bednarz, Szymon Urbański, Oskar Szwajnos, Tomasz Mulica, Kamil Dudczak, Marek Głodowski, Dominik Szeliga); Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Krystian Bednarz, Adrian Garczek, Dominik Szeliga, Bartłomiej Bednarz, Oskar Szwajnos, Szymon Urbański, Dawid Handzel); Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku (Marta Maciasz, Natalia Kubik, Izabela Szczęch, Weronika Szczepaniec, Alicja Mierzwa, Kinga Basisty).

 

DYPLOM ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Gabriela Truchan, Julia Wesołowska, Amelia Kwiatkowska, Amelia Liszka, Natalia Nowak, Patrycja Czyszczoń); Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Nr 1 im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem (Marcin Groński, Patryk Gubała, Kamil Szwajnos, Jan Węglarczyk, Piotr Nowak); Szkoła Podstawowa w Podczerwonem (Bartłomiej Jarończyk, Kazimierz Gąsienica, Wioleta Haberna, Ewelina Podczerwińska); Szkoła Podstawowa w Załucznem (Adam Kocańda, Piotr Kocańda); Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Roksana Banaś); Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Jakub Stopka); Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu (Radosław Bober, Szymon Tylka, Angelika Gryc, Maciej Jarończyk, Agnieszka Tylka); Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie (Mieszko Winiarski, Mateusz Maciusiak, Marcin Bobak, Klemens Bafia); Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (Szymon Byrski); Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem (Rafał Rafacz).

 

DYPLOM ZA NAJWYŻSZY PRZYROST WIEDZY WYNIKAJĄCY Z EDUKACYJNEJ WARTOŚCI DODANEJ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE:Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu(Aleksandra Stękała); Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Jakub Stopka); Szkoła Podstawowa w Załucznem (Mateusz Hajnos).

DYPLOM ZA NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE: Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Kacper Rafacz); Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich nr 1 im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem (Natalia Rabiańska, Krzysztof Galica); Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem (Marta Gał, Martyna Staszel, Zuzanna Lambrecht);Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu (Wioletta Jędraszczak, Emilia Jagódka, Klaudia Król); Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku (Dominka Barnaś, Nikola Barnaś, Marcin Basisty, Justyna Stafira, Patrycja Szczerba, Justyna Jaromin, Julia Małysa, Wiktoria Małysa, Karolina Stafira, Dawid Czubar, Karolina Świętek, Natalia Czop, Agnieszka Tomasik, Klaudia Świętek); Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Wiktoria Komperda); Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Roksana Banaś, Wioletta Żegleń, Rita Tylka, Justyna Maryniarczyk, Magdalena Staszel, Bartłomiej Zięba, Szymon Konopka, Natalia Rafacz, Athina Wieczorek); Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach (Martyna Łabuda); Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu (Martyna Majchrowicz); Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Julia Wesołowska, Amelia Kwiatkowska, Amelia Liszka, Oliwia Knapczyk, Adrian Migacz, Dorota Leja, Adrian Kij, Justyna Jabłońska); Szkoła Podstawowa w Podczerwonem (Jan Kania, Rafał Jarończyk, Kamil Wątor), Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie (Wiktoria Bazińska, Alicja Szuma, Kazimierz Michniak); Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu (Justyna Kwak, Kamila Ochmańska, Anna Skupień, Julia Starostka, Justyna Kolasińska, Barbara Kolbrecka, Marta Stuglik, Mateusz Babeł, Martyna Harbut, Kinga Piotrowska, Dawid Lipka, Tomasz Belicki, Zofia Chlebek, Klaudia Bolek, Edyta Limanówka, Konrad Pluciński, Anna Harbut, Olga Cwynar, Gabriela Stafira, Maja Starostka, Karolina Belicka, Aleksandra Pondel, Natalia Bolek, Patrycja Grzech);Szkoła Podstawowa w Załucznem (Jan Czyrnek, Kinga Czyrnek, Maciej Molek, Martyna Błęka, Szymon Bilski, Michał Dusza, Katarzyna Lenart, Szymon Molek, Katarzyna Możdżeń, Aneta Zając); Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (Robert Szwajnos, Zofia Piczura).

DYPLOM ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE:

Grupa Teatralna "Trzynastka" ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu(Filip Hosana, Antonina Mateja, Jan Stoch, Natalia Gawron, Zuzanna Rychlik, Dominika Chlebek, Kacper Rychlik, Filip Szczypta, Maciej Lenart, Kacper Bobek, Amelia Miętus, Aleksandra Stoch, Katarzyna Brenkus, Justyna Krupa, Renata Łaś, Zuzanna Mateja, Gabriela Żołna, Karolina Gal); Zespół Teatralny "Bez Nazwy" ze Szkoły Podstawowej w Załucznem (Paulina Bielańska, Szymon Bilski, Michał Dusza, Paweł Fiedor, Katarzyna Lenart, Michał Leja, Maciej Maśnica, Szymon Molek, Klaudia Skupień, Mateusz Turwoń, Aneta Zając, Kinga Czyrnek, Marta Domalik); Zespół "Imaginacja" z Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Grzegorz Fatla, Jadwiga Garaj, Maksymilian Frycie, Adam Kwak, Wiktoria Mazurkiewicz, Klaudia Palenik, Zbigniew Mulica, Kacper Rafacz, Rafał Sroka, Łukasz Żegleń, Jakub Stopka, Sebastian Piszczór); Zespół "Imaginacja" z Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Grzegorz Fatla, Jadwiga Garaj, Maksymilian Frycie, Adam Kwak, Wiktoria Mazurkiewicz, Klaudia Palenik, Zbigniew Mulica, Kacper Rafacz, Rafał Sroka, Łukasz Żegleń, Jakub Stopka, Weronika Gubała, Natalia Rabiańska, Małgorzata Ligas, Sebastian Piszczór); Zespół ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach (Paulina Hajnos, Magdalena Maśnica, Justyna Fiedor,Karolina Hajnos, Martyna Łabuda, Julia Dzielska, Urszula Skupień, Kamil Luberda, Hubert Mastela, Damian Świętek, Jakub Wesołowski); Zespół "SKAŁKA" z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Daria Kowalczyk, Sandra Szczypta, Martyna Obrochta, Natalia Strama, Agnieszka Biela, Zofia Miętus, Kinga Boblak, Klaudia Stopka, Wiktoria Komperda, Emilia Takuśki), Zespół ze Skałki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Natalia Łowisz, Patrycja Molek, Kinga Żegleń); Teatr "Skałka" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Emilia Szymusiak, Julia Marduła, Mateusz Molek, Mateusz Podczerwiński, Agnieszka Biela, Kinga Boblak, Zofia Miętus, Klaudia Stopka, Daria Czubernat, Marta Karpiel, Natalia Łowisz, Patrycja Molek, Magda Wróbel, Kinga Żegleń, Natalia Sroka); Teatr "Skałka" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Agnieszka Biela, Kinga Boblak, Zofia Miętus, Klaudia Stopka, Natalia Łowisz, Patrycja Molek, Magda Wróbel, Kinga Żegleń, Natalia Sroka, Marta Karpiel); Zespół "SKAŁKA" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Natalia Łowisz, Patrycja Molek, Kinga Żegleń, Agnieszka Biela, Kinga Boblak, Zofia Miętus, Klaudia Stopka); Grupa Teatralna "Fantazja" ze Szkoły Podstawowej nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystre (Ewa Wróbel, Wiktoria Ciągwa, Milena Małecka, Sylwia Topór, Olga Słowakiewicz, Anna Piczura, Klaudia Gil, Zuzanna Zielińska, Grzegorz Szwajnos, Filip Kula, Alicja Adamczyk, Agnieszka Strama, Mateusz Suchocki); Zespół Muzyczny ze Szkoły Podstawowej nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem (Anna Piczura, Olga Słowakiewicz, Zuzanna Zielińska, Agnieszka Strama); Zespół wokalno - instrumentalny "Cantare" ze Szkoły Podstawowej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Julia Styrczula, Jakub Majek, Bartłomiej Zięba, Dawid Obyrtacz, Aneta Bobak, Rita Tylka); Zespół "TATRY" ze Szkoły Podstawowej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Julia Ptaś, Dominika Ptaś, Roksana Banaś, Katarzyna Mulica, Weronika Miętus); Zespół Teatralny "Krokusy" ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu (Natalia Gut, Hanna Sikora, Lidia Mleczek, Martyna Halczak, Patrycja Ledworuch, Tomasz Kościelniak, Dawid Gut, Justyna Sproch, Aleksandra Niedospał, Aleksandra Krzysik, Julia Marszalik, Michał Wacławiak, Ewelina Naciasta, Emilia Jagódka, Kamila Spytkowska, Martyna Hosaniak, Klaudia Król, Oliwia Spiszak, Natalia Hosaniak, Adrian Mastela); Zespół Teatralny "Krokusy" ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu (Emilia Jagódka, Kamila Spytkowska, Martyna Hosaniak, Klaudia Król, Oliwia Spiszak, Natalia Hosaniak, Adrian Mastela); Grupa Kolędnicza Zespołu „Serdocki” ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu (Adrian Mastela, Marcin Naciasta, Maciej Hosaniak, Paweł Zapotoczny, Michał Wacławiak, Tomasz Kościelniak, Dawid Gut, Robert Gut, Tomasz Dewera, Paweł Opyd); Zespół "Krokusy" ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu (Emilia Jagódka, Kamila Spytkowska, Martyna Hosaniak, Klaudia Król, Oliwia Spiszak, Natalia Hosaniak); Grupa teatralna "RUMCAJSY" ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (Weronika Styrczula, Kinga Szymusiak, Natalia Styrczula, Jan Domagała, Karol Murzydło); Zespół "Promyki" ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie (Wiktoria Bazińska, Edyta Wetula, Klaudia Śmietana, Weronika Kmin, Jakub Jasionek, Magdalena Bzdyk-Bator, Anna Bzdyk-Bator, Paulina Barnowska, Katarzyna Szymala, Magdalena Korżyk, Piotr Czech, Alicja Szuma, Małgorzata Styrczula, Karolina Bzdyk-Bator, Martyna Bafia); uczestnicy grup rewalidacyjnych "CZĄSTKI ELEMENTARNE" z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem (Piotr Świętek, Natalia Szczęch, Martyna Tomasik, Łukasz Kwak, Mateusz Rafacz, Damian Świętek); Regionalny Zespół "TATRY" ze Szkoły Podstawowej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Julia Ptaś, Dominika Ptaś, Weronika Miętus, Roksana Banaś, Rita Tylka, Julia Styrczula, Małgorzata Franos, Katarzyna Mulica, Patrycja Brzuchacz, Karolina Krzysiak, Martyna Kluj, Natalia Zubek, Jakub Nowak, Bartłomiej Zięba, Bartłomiej Bednarz, Krystian Bednarz, Antoni Zwijacz, Tomasz Mulica, Kamil Dudczak); Grupa 4 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Załucznem (Izabela Rapacz, Karolina Król, Kamila Bielańska, Marta Naczasta); Uczniowie młodszej grupy rewalidacyjnej Cząstki Elementarne pod nazwą "MOTYWATORY" z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem (Martyna Tomasik, Natalia Szczęch, Krzysztof Kuliga, Adrian Bałcyrzak, Mateusz Rafacz, Piotr Świętek, Damian Świętek, Łukasz Kwak).

DYPLOMY ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 otrzymują w kategoriach: Kuratoryjne konkursy przedmiotowe i tematyczne: Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku (Dawid Czubar); Szkoła Podstawowa w Załucznem (Szymon Bilski, Kinga Czyrnek, Katarzyna Szymusiak, Michał Dusza, Katarzyna Lenart, Jan Czyrnek, Weronika Komperda, Aneta Zając), Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu (Olga Cwynar

Maciej Czapla), Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Natalia Rafacz, Athina Wieczorek, Rita Tylka, Justyna Maryniarczyk); Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem (Helena Obrochta); Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie (Wiktoria Bazińska); Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem(Jakub Pańszczyk, Julia Gober, Anastazja Bandyk, Natalia Jarosz, Alicja Kasprzak); Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK im. Św. Jana Pawła II w Starem Bystrem (Sandra Szczypta, Daria Kowalczyk).

DYPLOM ZA NIENAGANNĄ POSTAWĘ Z ZACHOWANIA, KULTURĘ OSOBISTĘ I ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE SPOŁECZNE SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Nr 1 im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem (Natalia Rabiańska); Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach (Hubert Mastela); Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Patrycja Molek), Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Julia Styrczula, Natalia Rafacz), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem (Adrian Kij), Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu (Kinga Piotrowska, Anna Skupień); Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu (Oliwia Spiszak), Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem (Natalia Piczura, Łucja Basiorka), Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku (Patrycja Szczerba, Justyna Stafira); Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem (Sebastian Piszczór), Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem (Anna Kluś, Julia Zarycka); Szkoła Podstawowa w Podczerwonem (Paulina Pisowicz), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka Ducha w Czerwiennem (Adrian Staszel);Szkoła Podstawowa w Załucznem (Michał Dusza, Karolina Król); Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie (Wiktoria Bazińska).

DYPLOM ZA OSIĄGNIĘCIE NAJWYŻSZEGO WYNIKU Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE: Martyna Staszel(Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem); Karolina Belicka (Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu); Mieszko Winiarski (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie); Marta Brzóska(Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem); Zuzanna Fatla (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem); Wioletta Jędraszczak (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu); Maja Haberny (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem); Jan Ligas (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem); Patrycja Molek (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem); Klaudia Świętek (Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku), Daniel Lenart (Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu), Rita Tylka (Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie); Victoria Krużel (Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach); Martyna Błęka (Szkoła Podstawowa w Załucznem); Rafał Jarończyk (Szkoła Podstawowa w Podczerwonem).

DYPLOM ZA OSIĄGNIĘCIE NAJWYŻSZEGO WYNIKU Z EGZAMINU ZEWNĘTRZNEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 OTRZYMUJE: Piotr Lipień - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem, Justyna Kwak - Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu, Barbara Kolbrecka - Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu, Kacper Rapacz - Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem, Karol Łuszczek - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem, Adrian Kij - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem, Justyna Stafira - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku, Athina Wieczorek - Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, Michał Dusza - Szkoła Podstawowa w Załucznem.

Zdjęcia: Wacław Sajdak/dyr SP Załuczne