ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W RATUŁOWIE W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

2019-06-13 // Oglądano: 148 // Wstecz

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W RATUŁOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

RODZAJ KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

Konkursy przedmiotowe i konkursy wiedzy

Konkurs Literacki „Kartka z życia ks. prof. Józefa Tischnera”

Kraków, 07.12.2018.

III miejsce – Dorota Garczek

Wyróżnienie – Martyna Kluj

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Kornela Makuszyńskiego

Piekielnik, 08.01.2019.

II miejsce – Roksana Banaś

Gminny Konkurs z języka angielskiego „An amazing visit to european countries”

II miejsce – Rita Tylka

Magdalena Staszel

Przemysław Lipień

Bartłomiej Zięba

Małopolski Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych

 

 

 

Kwalifikacja do II etapu – Rita Tylka

Justyna Maryniarczyk

II semestr

XIX Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na Ratunek Ziemi”

Trąbki, Niegowić, 05.03.2019.

I miejsce – Rita Tylka

I miejsce – Natalia Rafacz

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Tajemnice lasu”

 

Bukowina Tatrzańska, 07.03.2019.

I miejsca – drużynowo

Athina Wieczorek

Kamila Parzygnat

Andrzej Chowaniec

XXVI Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

 

Zakopane, 15.03.2019.

I miejsce – drużynowo

Justyna Styrczula

Roksana Banaś

Szymon Serwiński

X Ogólnopolski Konkurs Literacki im. ks. prof. Józefa Tischnera

 

19.03.2019. Ratułów

I miejsce – Natalia Rafacz

II miejsce – Andrzej Chowaniec

Międzyszkolny Konkurs Biologiczno-Chemiczny „BIOLCHEM”

II miejsce – Athina Wieczorek

VI Góralskie Cytanie –konkurs czytelniczy pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie

II miejsce Natalia Rafacz

Międzypowiatowy konkurs wiedzy ekologicznej o lesie „ Las i jego mieszkańcy

III miejsce

1. Sylwia Garczek

2. Kinga Urbańska

3. Jakub Ptaś

Konkursy artystyczne (muzyczne, plastyczne, recytatorskie)

VI Gminny konkurs „Pocztówka z Okazji Narodowego Święta”

Stare Bystre, 19.10.2018.

Wyróżnienie – Franciszek Śmiałek kl. I

VI Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża

Odrowąż, 08.11.2018.

I miejsce – duet – Rita Tylka i Julia Styrczula

XLIII Gminne Eliminacje Przeglądu Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia-Florka

 

Czarny Dunajec , 11.12.2018.

II miejsce – Szymon Majek

Wyróżnienie – Antoni Zwijacz

Dominika Tylka

Szkolny Konkurs Plastyczny Malarstwo na Szkle „Szopki Bożonarodzeniowe”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ratułów, 21.12.2018.

I miejsce – Athena Wieczorek

I miejsce – Julia Styrczula

II miejsce – Justyna Maryniarczyk

II miejsce – Natalia Rafacz

I miejsce – Klaudia Złoza

II miejsce – Dominik Leja

III miejsce – Franciszek Śmiałek

Wyróżnienie – Oliwia Zubek

I miejsce – Roksana Banaś

II miejsce – Kamil Dudczak

III miejsce – Natalia Franos

III miejsce – Wioleta Żegleń

V Transgraniczny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Malarstwo na szkle

 

Chochołów, 20.12.2018.

I miejsce– Athina Wieczorek

II miejsce– Julia Styrczula

III miejsce– Natalia Rafacz

Wyróżnienie - Justyna Maryniarczyk

Gminny Konkurs Plastyczny „Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego”

 

Piekielnik 08.01.2019.

III miejsce – Sylwia Garczek

Wyróżnienie – Artur Miernicki

Arkadiusz Czerwiński

Mariola Zubek

Konkurs fotograficzny „Piękna nasza Polska cała” - przedszkolny

I miejsce – Emilia Prokop

II miejsce – Martyna Staszel

I miejsce – Maciej Głodowski

II miejsce – Łukasz Pabin

III miejsce – Karolina Miętus

Wyróżnienie – Karolina Szeliga

Konkurs plastyczny „Piękna nasza Polska cała” - przedszkolny

I miejsce – Martyna Staszel

II miejsce – Amelia Włoch

III miejsce – Antoni Świrad

Wyróżnienie – Emilia Prokop

I miejsce – Łukasz Pabin

II miejsce – Franciszek Urbański

III miejsce – Michał Łukaszczyk

Gminny Konkurs Grup Jasełkowych i Kolędniczych

08.01.2019. Czarny Dunajec

I miejsce – grupa teatralna Wolontariuszy

Nagroda specjalna za najlepsze aktorstwo dla grupy teatralnej Wolontariuszy

 

I miejsce – grupa teatralna „Smyki”

Wojewódzki Przegląd Recytatorów i Gawędziarzy im. A. Skupnia-Florka

 

Biały Dunajec 10.01.2019.

Wyróżnienie – Szymon Majek

Szkolny Konkurs Plastyczny „Odblaskowa szkoła”

I miejsce – Sylwia Garczek

II miejsce – Dominik Leja

III miejsce – Krystian Kowalczyk

II SEMESTR

Konkurs Recytatorskiego Góralskiego i Literackiego Wiersza Patriotycznego

 

Chochołów, 20.02.2019.

II miejsce – Roksana Banaś

III miejsce – Dominika Tylka

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. ks. prof. Józefa Tischnera – malarstwo na szkle „Ptaki”

 

 

19.03.2019. Ratułów

I miejsce – Patryk Dudczak

II miejsce – Kamil Dudczak

I miejsce – Athina Wieczorek

II miejsce - Natalia Rafacz

III miejsce – Justyna Maryniarczyk

Wyróżnienie – Wioletta Żegleń

X Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. prof. Józefa Tischnera

 

19.03.2019. Ratułów

I miejsce – Szymon Majek

II miejsce – Adam Maciasz

Wyróżnienie – Martyna Staszel

Wyróżnienie – Roksana Banaś

IV Wojewódzki Konkurs na gadkę organizowany przez Uniwersytet Jagielloński

 

Kraków, 28.03.2019.

II miejsce – Szymon Majek

„Bajkluś”

Czarny Dunajec, 04.04.2019.

II miejsce – grupa teatralna „Smyki”

Konkurs Plastyczny „Radość Tworzenia” – etap szkolny

 

I miejsce – Emilia Skubisz

II miejsce – Łukasz Pabin

III miejsce – Karolina Miętus

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Radość Tworzenia”

 

Stare Bystre, 06.05.2019.

Wyróżnienie – Emilia Skubisz

I miejsce – Rita Tylka

Wyróżnienie – Justyna Maryniarczyk

XXXII Konkurs Plastyczny „Mój las” – etap rejonowy

Nowy Sącz, 06.05.2019.

I miejsce – Kinga Urbańska

XVI Ogólnopolski Konkurs Pieśni Religijnej „ ŚPIEWAJMY PANU”

 

Stare Bystre, 10 maja 2019 r.

II miejsce – Zofia Mulica

II miejsce – duet Rita Tylka i Julia Styrczula

z zespołu Cantare

Muzyka:

1. Jakub Majek

2. Bartłomiej Zięba

3. Dawid Obyrtacz

4. Aneta Bobak

Wojewódzki konkurs Plastyczny „Tatry – moja miłość”

Wyróżnienie – Oliwia Zubek

Konkurs Plastyczny „Las i jego mieszkańcy” – etap szkolny

I miejsce – Emilia Skubisz

II miejsce – Dawid Byrski

III miejsce – Franciszek Urbański

Zawody sportowe

Małopolski Minimundial ‘ 2018

 

II miejsce – drużynowo

Oliwia Michniak

Szymon Majek

Jakub Żegleń

Krystian Bednarz

Dawid Handzel

Patryk Słodyczka

Stanisław Strączek

Adrian Garczek

Kacper Piszczek

Bartek Prokop

Szymon Urbański

Gminny Turniej Piłki Nożnej

6-ki Piłkarskie

Igrzyska Dzieci

Rocz. 2006 i Młodsze

I miejsce – drużynowo

Dawid Handzel

Krystian Bednarz

Patryk Słodyczka

Szymon Majek

Kacper Piszczek

Maksymilian Pałka

Kamil Dudczak

Stanisław Strączek

Tomasz Mulica

Adrian Garczek

Gminny Turniej Piłki Nożnej

6-ki Piłkarskie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Rocz. 2003-2005

IV miejsce - drużynowo

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce nożnej chłopców

Nowy Targ 19.09.2018.

 

½ powiatowe

III miejsce – drużynowo

Bednarz Krystian

Garczek Adrian

Handzel Dawid

Majek Szymon

Mulica Tomasz

Pałka Maksymilian

Piszczek Kacper

Prokop Bartłomiej

Słodyczka Patryk

Strączek Stanisław

Żegleń Jakub

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Nowy Targ w halowej piłce nożnej chłopców

Nowy Targ 25.09.2018.

 

½ powiatowe

I miejsce – drużynowo

Kacper Piszczek

Szymon Majek

Patryk Słodyczka

Krystian Bednarz

Kamil Dudczak

Adrian Garczek

Dawid Handzel

Maksymilian Pałka

Bartłomiej Prokop

Jakub Żegleń

Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe

Igrzyska Dzieci

 

Kategoria: dziewcząt

Rocznik 2008 i młodsze

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: chłopców

Rocznik 2008 i młodsze

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2007-2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Kategoria: dziewcząt

Rocznik 2003-2005

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: chłopców

Rocznik 2005-2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróblówka 27.09.2018.

 

 

 

 

I miejsce – Roksana Banaś

IV miejsce - drużynowo

Roksana Banaś

Gabriela Garczek

Weronika Strączek

Patrycja Brzuchacz

Weronika Miętus

Aleksandra Styrczula

 

III miejsce – drużynowo

Karolina Krzysiak

Martyna Wiater

Izabela Czerwińska

Oliwia Michniak

Natalia Zubek

Martyna Kluj

 

 

II miejsce – Mulica Tomasz

VI – Dudczak Kamil

II miejsce – drużynowo

Mulica Tomasz

Dudczak Kamil

Bartłomiej Basiorka

Kacper Obyrtacz

Marek Głodowski

Arkadiusz Czerwiński

 

I miejsce – Adrian Garczek

IV miejsce – Bartłomiej Bednarz

I miejsce – drużynowo

Garczek Adrian

Bednarz Bartłomiej

Szwajnos Oskar

Bednarz Krystian

Urbański Szymon

Handzel Dawid

 

 

 

 

IV miejsce – drużynowo

Justyna Maryniarczyk

Rita Tylka

Natalia Rafacz

Małgorzata Franos

Julia Styrczula

Aleksandra Brzuchacz

 

 

III miejsce – Adam Maciasz

V miejsce – Szymon Konopka

II miejsce – drużynowo

Maciasz Adam

Konopka Szymon

Chowaniec Andrzej

Majek Jakub

Michniak Kacper

Michniak Andrzej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 

Kategoria chłopcy

300m

100m

 

Nowy Targ 03.10.2018.

 

 

 

 

II miejsce – Szymon Konopka

III miejsce – Stanisław Strama

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Igrzyska Dzieci

 

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi

10x1000m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze

10x800m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy Targ 05.10.2018.

 

 

 

I miejsce – drużynowo

Bednarz Krystian

Handzel Dawid

Garczek Adrian

Bednarz Bartłomiej

Urbański Szymon

Szwajnos Oskar

Mulica Tomasz

Dudczak Kamil

Głodowski Marek

Szeliga Dominik

 

III miejsce – drużynowo

Krzysiak Karolina

Wiater Martyna

Czerwińska Izabela

Michniak Oliwia

Zubek Natalia

Kluj Martyna

Banaś Roksana

Strączek Weronika

Miętus Weronika

Zubek Karolina

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

Igrzyska Dzieci

 

Chłopcy rocznik 2006-2007

1000m

 

 

 

 

 

 

Chłopcy rocznik 2008 i młodsi

 

Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze

800m

 

Nowy Targ 08.10.2018.

 

 

 

I miejsce – drużynowo

Adrian Garczek

Oskar Szwajnos

Krystian Bednarz

Bartłomiej Bednarz

Dominik Szeliga

Szymon Urbański

 

III miejsce – Tomasz Mulica

 

I miejsce – Roksana Banaś

Finał Wojewódzki

Igrzyska Dzieci – Sztafetowe Biegi Przełajowe

Chłopcy – rocznik 2006 i młodsi

10x1000

 

 

 

 

 

 

 

Nowy Targ 10.10.2018.

II miejsce – drużynowo

Adrian Garczek

Krystian Bednarz

Dawid Handzel

Bartłomiej Bednarz

Szymon Urbański

Oskar Szwajnos

Tomasz Mulica

Kamil Dudczak

Marek Głodowski

Dominik Szeliga

Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w halowej piłce nożnej chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedzica, 26.10.2018.

IV miejsce – drużynowo

Bednarz Krystian

Handzel Dawid

Słodyczka Patryk

Piszczek Kacper

Majek Szymon

Szwajnos Oskar

Żegleń Jakub

Dudczak Kamil

Strączek Stanisław

Pałka Maksymilian

Garczek Adrian

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym – szkoła podstawowa

Chłopcy

 

 

 

Dziewczęta

 

Czarny Dunajec 19.11.2018.

 

 

I miejsce – Szymon Majek

II miejsce – Patryk Kozieł

III miejsce – Bartłomiej Prokop

 

I miejsce – Karolina Krzysiak

VII miejsce – Karolina Zubek

IX miejsce – Ewelina Gawron

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych Gminy Czarny Dunajec

 

Chłopcy

 

 

 

dziewczęta

 

 

Czarny Dunajec 27.11.2018.

 

 

 

I miejsce – Konrad Kozieł

Bartosz Laskowski

Kamil Szeliga

 

I miejsce – Aleksandra Brzuchacz

Weronika Gawron

Rita Tylka

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym – turniej drużynowy

 

Chłopcy

 

 

Dziewczęta

 

 

 

 

V miejsce – Konrad Kozieł

Bartosz Laskowski

Kamil Szeliga

IV miejsce – Aleksandra Brzuchacz

Rita Tylka

Weronika Gawron

Indywidualne Mistrzostwa Gminy Czarny Dunajec w Tenisie stołowym – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Chłopcy

 

 

 

dziewczęta

 

 

 

 

III miejsce – Konrad Kozieł

VII miejsce – Szymon Konopka

VIII miejsce – Bartosz Laskowski

 

I miejsce – Weronika Gawron

II miejsce – Aleksandra Brzuchacz

V miejsce – Rita Tylka

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta

 

Załuczne 10.01.2019.

II miejsce - drużynowo

II semestr

Ogólnopolskie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Szkół Tischnerowskich i Zaprzyjaźnionych (slalom)

 

Ratułów – Czerwienne (stok na Budzu)

07.02.2019.

III miejsce – Andrzej Michniak

IV miejsce – Szymon Szczurek

Halowy Turniej Piłki Nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kategoria dziewcząt

 

 

 

 

 

 

Ciche, 02.04.2019.

III miejsce – drużynowo

Brzuchacz Aleksandra

Franos Małgorzata

Gawron Dominika

Gawron Edyta

Gawron Weronika

Rafacz Natalia

Staszel Magdalena

Tylka Rita

Karczmarczyk Patrycja

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego w 4-boju lekkoatletycznym, półfinał

Klasyfikacja drużynowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy Targ, 07.05.2019.

I miejsce – Krystian Bednarz

Adrian Garczek

Tomasz Mulica

Szymon Urbański

Dawid Handzel

Oskar Szwajnos

I miejsce – Krystian Bednarz

V miejsce – Adrian Garczek

VI miejsce – Roksana Banaś

Wioleta Żegleń

Karolina Zubek

Karolina Krzysiak

Martyna Kluj

Ewelina Gawron

Memoriał im. Zdzisława Duraja – zawody w biegach narciarskich

VI miejsce – Szymon Urbański

Powiatowe Igrzyska Dzieci w 4-boju lekkoatletycznym chłopców

 

 

 

 

Nowy Targ, 10.05.2019.

IV miejsce - Krystian Bednarz

Adrian Garczek

Tomasz Mulica

Szymon Urbański

Dawid Handzel

Oskar Szwajnos

 

Zawody w biegach narciarskich z okazji 173 rocznicy Powstania Chochołowskiego

IV miejsce – Zofia Mulica

XI Bieg im. Kurierów Tatrzańskich w Chochołowie

I miejsce – Zofia Mulica

I miejsce – Roksana Banaś

I miejsce – Tomasz Mulica

I miejsce – Adrian Garczek

V miejsce – Gabriela Garczek

V miejsce – Szymon Urbański

VI miejsce – Marek Głodowski

Powiatowe Igrzyska Dzieci w 3 – boju lekkoatletycznym

II miejsce – Roksana Banaś

II miejsce Tomasz Mulica

I miejsce klasyfikacja zespołowa -chłopcy:

1. Tomasz Mulica

2. Kamil Dudczak

3. Patryk Kozieł

4. Kacper Obyrtacz

5. Marek Głodowski