ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Ogłoszenie Wójta Gminy Czarny Dunajec z dnia 17 maja 2019 r. w sprawie rozbudowy sieci światłowodowej na ternie Gminy Czarny Dunajec.

2019-05-17 do 2019-05-31 // Oglądano: 633 // Wstecz
Ogłoszenie Wójta Gminy Czarny Dunajec z dnia 17 maja 2019 r. w sprawie rozbudowy sieci światłowodowej na ternie Gminy Czarny Dunajec.Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje, że na terenie Gminy Czarny Dunajec realizowany jest projekt rozbudowy sieci światłowodowej. Już obecnie zbierane są deklaracje na terenie miejscowości Chochołów. Czynności z tym związane realizuje firma IMPEL na zlecenie Orange Polska. Projekt jest realizowany w ramach rządowego Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
W ramach projektu wytypowane punkty adresowe mają możliwość nieodpłatnego wykonania przyłącza światłowodowego. Z wykonaniem przyłącza nie wiąże się zobowiązanie do zawarcia umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych.
Gmina Czarny Dunajec, ze względu na korzyści jakie niesie ze sobą przedmiotowy projekt, podjęła współpracę z wykonawcą zadania w celu objęcia rozbudową światłowodu jak największej ilości mieszkańców.