ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Niespodzianka dla seniora

2019-03-21 do 2019-04-04 // Oglądano: 492 // Wstecz
Niespodzianka dla senioraW Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem odbył się Dzień Seniora. Uroczystość dla seniorów z wsi Ciche już po raz drugi pozwoliła na wspólne spotkanie seniorów i młodzieży w murach szkolnych.

W Cichem Górnym jest wielu seniorów, którzy nie mają okazji odwiedzić naszej szkoły podczas tradycyjnego, styczniowego Dnia Babci i Dziadka, ponieważ ich wnuki mieszkają i uczą się w innej miejscowości, dlatego szkolni wolontariusze, jako pomysłodawcy i organizatorzy Dnia Seniora, postanowili wpisać tę uroczystość jako stały punkt w kalendarzu imprez szkolnych.

To był bardzo ważny dzień dla całego środowiska szkolnego i lokalnego, do którego się starannie przygotowali pod opieką swoich nauczycieli. Spotkanie przygotowane przez Szkolne Koło Wolontariatu, połączone z występem grupy teatralnej ,,Koneser” przyniosło wszystkim wiele radości. Był czas na życzliwą rozmowę oraz poczęstunek, w którego przygotowanie zaangażowali się wolontariusze, dzięki życzliwości i wsparciu rodziców i nauczycieli.

Dzieci i młodzież poprzez swoje występy: teatralne, recytatorskie oraz wokalno-muzyczne umiliły ten wspólnie spędzony czas, a także pozwoliły na wzajemne poznanie i zintegrowanie ze środowiskiem. Dziękujemy wszystkim Seniorom za przyjęcie zaproszenia i tak wspaniałe spotkanie.