ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Gminna aplikacja mobilna eGmina

2019-01-23 do 2019-02-06 // Oglądano: 1031 // Wstecz
Gminna aplikacja mobilna eGminaZachęcamy Państwa do zainstalowania gminnej aplikacji mobilnej eGmina.
Aplikacja podzielona jest na strefę ogólnodostępną: aktualności, ciekawe miejsca w gminie, galerie oraz strefę dostępną po zalogowaniu. Konto zalogowanego użytkownika jest wspólne z kontem na platformie eNależności. Logowanie odbywa się za pośrednictwem profilu zaufanego (https://pz.gov.pl). Zalogowany użytkownik posiada dostęp do danych z systemów dziedzinowych, prezentowanych na portalu eNależności z możliwością dokonywania zapłat za pośrednictwem systemu płatnościowego (podatki, opłata za śmieci, itp).

Aplikacja umożliwia prezentację załączników (dokumentów z systemów dziedzinowych) z wykorzystaniem formatu PDF oraz otrzymuje powiadomienia z systemów dziedzinowych. Powiadomienia są spersonalizowane i wysyłane do konkretnych użytkowników zarejestrowanych w systemie. Zalogowany użytkownik ma możliwość włączenia lub wyłączenia zgody na komunikację oraz wybrania metody dostarczania powiadomień.

Za pomocą aplikacji mogą Państwo otrzymywać również ostrzeżenia o zagrożeniach (meteorologiczne, zanieczyszczenie powietrza, itp).

Aplikacja dostępna jest w wersjach na popularne systemy operacyjne stosowane dla urządzeń mobilnych Android, Windows Phone, iOS.

Aplikację można również pobrać korzystając z czytnika QR w urządzeniu mobilnym:


Projekt pt.: „Rozwój cyfrowych usług publicznych w Gminach Kościelisko i Czarny Dunajec” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020