ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Trasy biegówkowe na Szlaku wokół Tatr!

2019-01-11 do 2019-01-25 // Oglądano: 2555 // Wstecz
Trasy biegówkowe na Szlaku wokół Tatr!Gmina Czarny Dunajec zaprasza na nowo przygotowane trasy biegowe przebiegające po Szlaku wokół Tatr oraz łączących się z nim pętlach. Tegoroczna zima obfitująca w opady śniegu pozwoliła po raz pierwszy na zimowe wykorzystanie Szlaku, powstały malownicze trasy biegówkowe, w tym również w terenach leśnych.

Trasy przebiegają od Czarnego Dunajca do Podczerwonego, trwają pracę nad połączeniem ich z Chochołowem (rejon mostu przy Remizie). Łącznie do dyspozycji będzie ponad 20 km tras!

Biegówkowe szlaki w porozumieniu i na zlecenie gminy Czarny Dunajec przygotowała spółka Chochołowskie Termy. Serdecznie dziękujemy za sprawne działanie!

Mamy nadzieję, że trasy uda się utrzymać jak najdłużej i będą służyć mieszkańcom i turystom. Ze względu na znaczną długość i duży obszar, na którym urządzono trasy, istnieje ryzyko okresowego pogarszania się warunków na trasach (po intensywnych opadach, na skutek użytkowania przez inne pojazdy, skutery). Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Poniżej link do mapki tras wraz z zaznaczonymi punktami pozwalającymi na zaparkowanie samochodu

https://drive.google.com/open?id=1DW7H9q9LVUs8FX8iTuO_0KbTm-z3IIhh&usp=sharing

.

Próbkę niesamowitych widoków na trasach przedstawiamy w galerii.