ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Za kolędę dziękujemy

2019-01-11 do 2019-01-25 // Oglądano: 254 // Wstecz
Za kolędę dziękujemyZa nami XXI Gminny Konkurs Grup Jasełkowych i Kolędniczych, który odbył się w dniach 7-8.01.2019 r. w Czarnym Dunajcu.

Komisja Oceniająca Gminny Konkurs Jasełek i Grup Kolędniczych w składzie: Maria Garbaruk

(przewodnicząca), Marcin Kudasik (członek, Powiatowe Centrum Kultury, kierownik zespołu „Śwarni”) i Stanisław Bukowski obejrzała 21 widowisk jasełkowych, kolędniczych i omówieniu wszystkich prezentacji pokazanych na czarnodunajeckiej scenie przyznała wiele nagród i wyróżnień.

 

Jury ocenia wysoko poziom tegorocznego przeglądu. Składa serdeczne podziękowania instruktorom, animatorom i opiekunom zespołów za wkład włożony w przygotowanie scenariuszy, adaptacji, kostiumów i scenografii oraz bezcenną pracę z dziećmi, która przybliża im świat teatru.

 

"Wyrażamy nadzieję, że Przegląd Jasełkowy dzięki zaangażowaniu Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec będzie kontynuowany w przyszłych latach i będzie motywacją do rozwoju umiejętności aktorskich dzieci i młodzieży. Zachęcamy kierowników zespołów regionalnych do większego zainteresowania tradycyjnym kolędowaniem i liczniejszego udziału w kategorii grup kolędniczych" - piszą członkowie jury w protokole po przeglądzie.