ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Z wizytą świąteczną

2019-01-11 do 2019-01-25 // Oglądano: 490 // Wstecz
Z wizytą świątecznąWójt Marcin Ratułowski spotkał się 21 grudnia ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem.

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte ostatni dzień zajęć przed przerwą świąteczną miał szczególny wymiar. W placówce gościł bowiem, na zaproszenie społeczności szkolnej wójt Marcin Ratułowski. Włodarz gminy obejrzał ze wszystkimi Bożonarodzeniowe Jasełka i krótki koncert kolęd. - Bardzo dziękuję małym aktorom za przedstawienie, z jakże mądrym przesłaniem, aby wspólnie świętować, zostawić komputer, telefon. Spędzić też czas jak najpiękniej. Tego właśnie wam życzę, także wszystkim waszym rodzinom - mówił Marcin Ratułowski. Dodał z radością, że jeszcze nie tak dawno i on sam brał udział w szkolnych świątecznych przedstawieniach.

Były też życzenia od dyrektora placówki Krzysztofa Kuli i przedstawicieli samorządu szkolnego. Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcie. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby tam zasiąść do szkolnych wigilii.

Nowy wójt Marcin Ratułowski chciał też poznać kadrę pedagogiczną w cichowiańskiej placówce. Podczas krótkiego spotkania dyrektor przedstawił nauczycieli. Wójt życzył wszystkim udanej i owocnej pracy z dziećmi, złożył też gratulacje nauczycielowi wychowania fizycznego Wojciechowi Kosakowskiemu, który otrzymał w tym roku wysoką pieniężną nagrodę od Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie za bardzo dobre osiągnięcia uczniów w szkolnym sporcie. Wójt poznał tajniki pracy wuefisty, oglądał narciarnię, kroniki sportu, tabelę rekordów i niezliczone ilości pucharów oraz dyplomów.

 

Wójt Marcin Ratułowski pogratulował Wojciechowi Kosakowskiemu nauczycielowi wychowania fizycznego w Cichem bardzo dobrych wyników w różnego rodzaju zawodach i świetnego zaplecza narciarskiego.

fot. Jan Głąbiński