ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0

2018-09-25 do 2018-10-31 // Oglądano: 982 // Wstecz
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu informuje, że od 25.09.2018 r. rusza nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3!

Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania 2.0", dofinansowanegoze środków Europejskiego FunduszuSpołecznegow ramach8 OsiRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata2014-2020.

Z dofinansowania kosztów zatrudnienia niani mogą skorzystać rodzice, którzy ze względu na konieczność opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 nie mogą podjąć lub utrzymać pracy, jak również rodzice powracający z urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego i wychowawczego.

Projekt skierowany jest do wszystkich Małopolan, przy czym szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie mieszkańców gmin o ograniczonym dostępie do usług opieki nad dziećmi do lat 3.

Wniosek o przyznanie wsparcia w ramach projektu wraz z pozostałą dokumentacją zostaną zamieszczone na stronie ROPS w Krakowie w dniu ogłoszenia naboru.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Punkcie informacyjnym projektu "Małopolska Niania" w siedzibie ROPS w Krakowie , ul. Piastowska 32 lub pisząc na adres e-mail: niania@rops.krakow.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 12 422 06 36 w. 23.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej http://www.rops.krakow.pl/, gdzie w zakładce "Małopolska Niania 2.0" będą zamieszczane aktualne informacje dotyczące projektu.