ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Stypendia, nagrody i dyplomy za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu

2018-06-21 do 2018-07-12 // Oglądano: 1073 // Wstecz
Stypendia, nagrody i dyplomy za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu19 czerwca 2018 r. na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów, nagród i dyplomów za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu zawodnikom z terenu gminy Czarny Dunajec przyznanych przez Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Stypendia sportowe na łączną kwotę 35000 zł (brutto) otrzymali:
- Wojciech Marusarz - skoki i kombinacja norweska
- Marcin Szwajnos – biathlon
- Magdalena Piczura – biathlon
- Jan Guńka - biathlon
- Krzysztof Leja – skoki narciarskie
- Maciej Zborowski – skoki, kombinacja norweska
- Kacper Guńka – biathlon
- Magdalena Pałasz – skoki narciarskie
- Agnieszka Tylka - biegi narciarskie, kolarstwo górskie MTB
- Joanna Gawron – trójbój siłowy
- Amelia Liszka – biegi narciarskie
- Patrycja Stanek – biathlon
- Stanisław Biela – skoki narciarskie
- Gabriela Gacek – trójbój siłowy
- Adrianna Styrczula – trójbój siłowy
- Krzysztof Kieta – skoki narciarskie 
- Justyna Krupa – jeździectwo
- Paulina Gumny - jeździectwo

 

Nagrody dla zawodników na łączną kwotę 26000 zł (brutto) otrzymali:
- Krystyna Guzik – biathlon
- Kinga Mitoraj - biathlon
- Wojciech Skorusa - biathlon
- Jakub Bartyzoł - biathlon
- Weronika Bieniasz - biathlon
- Tomasz Zięba - biathlon 
- Artur Wacławiak – skoki i kombinacja norweska
- Krystian Zawadzki – trójbój siłowy
- Joanna Kaczmarczyk – trójbój siłowy
- Bernadetta Styrczula – trójbój siłowy
- Paweł Leja – biathlon
- Maciej Jarończyk – biegi narciarskie
- Dominik Paniak – biegi narciarskie

Nagrody dla trenerów na łączną kwotę 4000 zł (brutto) otrzymali: 
- Wojciech Kosakowski – biegi narciarskie, biathlon
- Wioleta Hajnos – jeździectwo

 

Wyróżnienia dla zawodników w postaci dyplomu:
- Emilia Krzemińska – jeździectwo
- Agnieszka Krok – jeździectwo
- Szymon Tylka – biegi narciarskie, kolarstwo górskie MTB
- Krzysztof Bobak – biegi narciarskie, biathlon
- Łukasz Gąsienica – biegi narciarskie
- Mieszko Winiarski - biegi narciarskie
- Stanisław Marusarz – skoki i kombinacja norweska

Stypendia, nagrody i dyplomy wręczyli sportowcom Przewodniczący rady Gminy Czarny Dunajec Stanisław Gonciarczyk i Sekretarz Gminy Czarny Dunajec Michał Jarończyk. Spotkanie poprowadziła Dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec Anna Trebunia – Wyrostek.