ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Strażackie zebranie z podziękowaniami

2018-04-18 do 2018-05-09 // Oglądano: 799 // Wstecz
Strażackie zebranie z podziękowaniamiWładze Gminy Czarny Dunajec, członkowie gminnego Zarządu ZOSP RP, przedstawiciele poszczególnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy i sołtysi spotkali się na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Wzięli udział w zebraniu Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Czarnym Dunajcu.

Gośćmi specjalnymi spotkania byli Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu mł. bryg. Mariusz Łaciak i gminny kapelan strażaków, proboszcz parafii w Czarnym Dunajcu ks. Krzysztof Kocot.

Spotkanie było okazją do podziękowań sołtysom angażującym się w działalność strażacka w gminie.

- Składamy serdeczne podziękowanie za zaangażowanie w rozwój naszych jednostek OSP oraz wielką życzliwość, zrozumienie i wsparcie, dzięki któremu nasza służba staje się łatwiejsza. Życzymy dużo zdrowia o wszelkiej pomyślności w pracy zawodowe i w życiu osobistym – życzył sołtysom Wójt Gminy Czarny Dunajec – Józef Babicz.

Wójt Józef Babicz złożył życzenia druhom wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Czarny Dunajec, składając na ręce naczelników i prezesów okolicznościowe życzenia.

- Druhny, Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych. Z okazji nadchodzącego dnia św. Floriana – naszego patrona pragnę przekazać wszystkim Druhom Strażakom najserdeczniejsze życzenia, wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie. Życzę, aby ten piękny dzień był źródłem siły w życiu codziennym, a także przyniósł spełnienie oczekiwań i planów zarówno osobistych, jak i zawodowych. To dzięki Wam mieszkańcy naszych małych ojczyzn mogą spać spokojnie, bo jesteście przykładem, jak w dzisiejszych czasach można i należy godnie sprawować swoje obowiązki. Dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie. Życzę bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym oraz nieustającej opieki Świętego Floriana dla Was i Waszych Rodzin. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania – czytamy na okolicznościowych podziękowaniach wręczonych strażakom.