ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Podopieczni Roberta Nemsia złoci w Siedlcach

2017-12-11 do 2017-12-25 // Oglądano: 1290 // Wstecz
Podopieczni Roberta Nemsia złoci w SiedlcachKolejnymi zawodami podopiecznych Roberta Nemsia z Czarnego Dunajca były Mistrzostwa Świata Federacji WPA, które odbyły się w dniach 30 listopada – 3 grudnia 2017 r. w Siedlcach.

TS CKF Maximus z Czarnego Dunajca wystawił na zawodach 9 zawodników. Joanna Gawron przywiozła 2 złote medale – Mistrz Świata w wyciskaniu leżąc i Mistrz Świata w Martwym Ciągu.

Mistrzostwo Świata w swoich kategoriach zdobyły także Joanna Kaczmarczyk, Ada Styrczula, Gabriela Gacek, Renata Zapała. Ustanowiły też rekordy świata.

Mistrzami Świata zostali też Bernadetta Styrczula, Krystian Zawadzki i Robert Nemś.

Wicemistrzostwo wywalczył Mateusz Buławski.

- Przygotowania do Mistrzostwa Świata to naprawdę cały rok treningowy. Szykowanie formy na docelowe zawody jest bardzo trudne. Wiele drobnych składników ma na to wpływ – zdrowie, praca, szkoła, czas możliwy do zrealizowania planu przygotowań. Wszystko przerosło najśmielsze oczekiwania. Pojechaliśmy stoczyć bój ze swoimi słabościami i zawodnikami z całego świata. Mobilizacja na 110%. W tym roku wzięliśmy udział w Mistrzostwach Polski, Słowacji, Ukrainy, Austrii, Mistrzostwach Europy, 3 Mistrzostwach Świata w 3 federacjach. Ostatnie zawody w Siedlcach były najważniejsze i na przygotowania do nich kładziony był największy nacisk – mówi Robert Nemś, trener i właściciel TS CKF Maximus z Czarnego Dunajca.

Największym sukcesem jest zdobycie klubowego mistrzostwa świata i drużynowego mistrzostwa świata. I tak też się stało. TS CKF Maximus z Czarnego Dunajca zdobył to trofeum.

- Nie byłoby nas tam bez pomocy wielu ludzi i firm, do których się zwróciliśmy. Nawet najmniejsza pomoc ma znaczenie dla nas. Dresy, koszulki, transport, wpisowe, pobyt to wielkie sumy, a sport na tym poziomie to nie małe koszty ...im więcej nas jedzie, tym są wiekszę – mówi Robert Nemś.

- Dziękujemy za wsparcie w tym roku: Chochołowskim Termom, Władysławowi i Zofii Słodyczkom, Dawidowi Ciszkowi, firmie Kantor - Skład Budowlany, Wojciechowi Stopce - Zakład Garbarski, Stanisławowi Bieli, Stanisławowi Bryjakowi - firma Bryjax, Auto Centrum Fudala, Wiesławowi Wieśkowi Pagaśiowi, Myjni Bezdotykowej w Cichem, Magdalenie i Markowi Zahorom z Jabłonki, Tomaszowi Ligasowi, Maciejowi Smukowi, Stanisławowi Grzędzie, Kantorowi u Bobka, sklepowi z farbami w rynku w Czarnym Dunajcu, Urzędowi Gminy Czarny Dunajec. Ponadto dziękujemy naszym najbliższym, rodzinom, znajomym i wszystkim tym, którzy trzymają za nas kciuki i śledzą nasze poczynania. Ja, jako trener dziękuje zawodniczkom i zawodnikom za piękny sezon startowy i wspaniałe wyniki. To był niesamowity sezon. Jestem z Was dymny i nie myślcie, że będziecie mieć z tego powodu lżej – mówi Robert Nemś.