ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

V Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu

2017-11-03 do 2017-11-12 // Oglądano: 1204 // Wstecz
V Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu9 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Odrowążu odbędą się przesłuchania w ramach Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, który organizowany jest w Odrowążu od wielu lat, a w tym roku jest to jego 5. edycja o zasięgu powiatowym.
- W naszej szkole już od kilku lat odbywa się Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Impreza ta cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych powiatu nowotarskiego – mówi Iwona Florczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Odrowążu.

Głównym celem konkursu jest uczczenie 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przypomnienie i upamiętnienie pieśni patriotycznych i żołnierskich oraz rozwijanie talentów muzycznych wśród dzieci.

- Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – mówi Iwona Florczyk.

Konkurs odbędzie się 9 listopada 2017 r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu.

Laureaci, jak co roku wystąpią w koncercie w ramach obchodów Święta Niepodległości w Gminie Czarny Dunajec, który odbędzie się 11 listopada 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec (ostatni punkt gminnych obchodów Dnia Niepodległości).

Uczestnikami konkursu będą uczniowie szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych, szkół muzycznych, ognisk pozaszkolnych do 13 roku życia.