Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

„Opowieści z Nardni. Filozof, ja i inne rupiecie” - premiera autorskiego spektaklu

2017-10-12 do 2017-10-16 // Oglądano: 204 // Wstecz
„Opowieści z Nardni. Filozof, ja i inne rupiecie” - premiera autorskiego spektaklu„Opowieści z Nardni. Filozof, ja i inne rupiecie” to tytuł autorskiego spektaklu grupy teatralnej Stowarzyszenie Umarłych Poetów z Czarnego Dunajca, którego premiera odbędzie się w niedzielę 15 października 2017 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

- Spektakl opowiada o tym, że nigdy nie powinniśmy zapominać o sile płynącej z dzieciństwa i o podążaniu za swoimi marzeniami. To parabola, która wyolbrzymia, upiększa i rozdziera z tajemnic ludzką wyobraźnię oraz to do czego jest ona zdolna, kiedy człowiek wystarczająco uwierzy. 

Ale przede wszystkim to ciekawa przygoda, w którą chcemy Cię zabrać! Czy odważysz się otworzyć drzwi do magicznej szafy? - mówi Robert Jakubczak, scenarzysta i rezyser spektaklu, który przeznaczony jest zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych trochę starszych i poważniejszych.

Scenariusz i reżyseria - Robert Jakubczak
Występują:
Katarzyna Czechowicz
Karolina Jakubczak
Agnieszka Jarończyk
Mery Lipień
Żaneta Rubiś - Wierzchowska
Anna Skupień
Julia Starostka

Spektakl będzie przeplatany krótkim monodramamem i czytaniem wierszy z książki „Strach przed Odwagą” autorstwa Roberta Jakubczaka.

Wstęp darmowy.

- Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy i zajmie sobie lepsze miejsce. Na salę teatralną będziemy wpuszczać 10 minut przed rozpoczęciem widowiska – mówi Robert Jakubczak.


Agroturystyka w Gminie Czarny Dunajec