ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Festyn Rodzinny w Piekielniku

2017-08-10 do 2017-08-24 // Oglądano: 1683 // Wstecz
Festyn Rodzinny w PiekielnikuJedną i imprez plenerowych organizowanych na ternie Gminy Czarny Dunajec jest Festyn Rodzinny w Piekielniku pełen atrakcji. Tak też było i w tym roku.

Niestety pogoda nie dopisała, ale dopisali mieszkańcy Piekielnika i okolic, którzy postanowili w tym dniu pobawić się właśnie w Piekielniku i bawili się do późnych godzin nocnych.

Na scenie zaprezentowali się młodzi adepci gry na instrumentach ludowych pod kierownictwem Katarzyny Sęk, dziecięcy zespół regionalny "Siumni" z Chochołowa i zespól regionalny "Piekielnicanie" z Piekielnika.

Swoje najlepsze przeboje zaprezentowali Beto i Tari z zespołu "Ahaju Fusion Boliwia".


Nie zabrakło konkursów z cennymi nagrodami dla dzieci i dorosłych.

Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna, podczas której zagrał zespół "Turboświst".

Organizatorami Festynu Rodzinnego w Piekielniku byli Rada Sołecka w Piekielniku, Oddział Związku Podhalan w Piekielniku, Ochotnicza Straż Pożarna w Piekielniku, Klub Sportowy "Korona" Piekielnik i Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie sponsorzy. Organizatorzy dziękują za pomoc firmom Auto Mix S.C. Piekielnik – Krzysztof Szczerba, Auto Serwis Paweł Dziubek - Piekielnik, Market Lewiatan Danuta Rokicka – Piekielnik, Usługi Samochodowe – Józef Madziar – Piekielnik, Skład Budowlany Pylos – Marzena Żądlak - Piekielnik, MMS Zenon Mikoś – Piekielnik, F.H.U.P. „Otrębiak” Tartak – Piekielnik, „EDBUD” Edward Jędraszczak – Piekielnik, Tartak J.S. Kołodziej – Piekielnik, F.H.U. Marek Maciasz – Piekielnik, Zakład Ślusarsko – Kowalski – Henryk Stafira – Piekielnik, STM Stanisław Maśnica – Piekielnik, Lenart Jóżef – Sklep i Piekarnia – Piekielnik, „Dragon” Edward Krupa – Czarny Dunajec, Mechanika Pojazdowa – Roman Maśnica – Piekielnik, Sklep Sportowy MID S.C. Marek Mycoń, Łukasz Dziubasik - Nowy Targ.


Tekst i fot. Piotr Duraj