ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec

2017-03-15 do 2017-03-29 // Oglądano: 1191 // Wstecz
Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu o Puchar Wójta Gminy Czarny DunajecNa Hali Sportowej przy Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu odbyły się Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec, w których udział wzięło 168 osób – dzieci i młodzieży z wielu sekcji z całej Polski.

Zawody zorganizowane przez Podhalańską Akademię Sztuk Walki EdArt, którą prowadzą Sensei Artur Szpałek i Sempai Edyta Trybuła odbyły się w sobotę 11 marca 2017 r.

Gośćmi Honorowymi byli Akiko Miwa z Japonii, na co dzień mieszkająca w Polsce, a dokładnie w Harklowej, Józef Babicz – Wójt Gminy Czarny Dunajec oraz mistrzowie Jiu-Jitsu z całej Polski – Prezes Polskie Centrum Jiu – Jitsu Goshin Ryu Hanshi Jacek Chęciński oraz Shihan Marek Kolonko, Sensei Andrzej Kozyra, Sensei Dariusz Żygadło, Sensei Agnieszka Kozyra, Sensei Arkadiusz Małek i Sensei Arkadiusz Puchała

Rywalizacja była bardzo zacięta. Młodzi adepci sztuk walki rywalizowali jednocześnie na 3 matach, podzieleni na 22 kategorie dziewczęce i chłopięce z podziałem na kategorie wagowe.