ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Gminne zawody w biegach narciarskich Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Puchar Ferii”

2017-02-12 do 2017-02-24 // Oglądano: 1159 // Wstecz
Gminne zawody w biegach narciarskich Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Puchar Ferii”3 lutego 2017 r. na trasach biegowych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czerwiennem odbyły się zawody w narciarstwie biegowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Organizatorami zawodów byli: Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem oraz UKS Czerwienne 1.

Do zawodów zgłoszono 141 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Czarny Dunajec. W zawodów rywalizowano indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 6 otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz słodkie upominki a Szkoły w klasyfikacji drużynowej za zajęcie miejsca od 1-3 otrzymały puchary i dyplomy.

Organizatorzy zawodów dziękują Panu Andrzejowi Ruchale za pracę jako Sędzia Mety oraz wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas organizacji i przebiegu zawodów a w szczególności pani dyrektor Marii Miętus, gronu pedagogicznemu , pracownikom Szkoły Podstawowej nr 1 w Czerwiennem.

Wyniki zawodów dostępne są na stronie Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec pod adresemwww.ckip.org