ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Carpatian Cup dla siłaczy z Czarnego Dunajca

2016-10-25 do 2016-11-08 // Oglądano: 1193 // Wstecz
Carpatian Cup dla siłaczy z Czarnego Dunajca
Nie ma zawodów siłowych, z których podopieczni CKF Maximus Czarny Dunajec nie przywieźliby złotych medali. Ostatnimi czasy oprócz Roberta Nemsia na najwyższym stopniu podium w Trjboju Siłowym stają Renata Zapała i Joanna Gawron.

Tak też było podczas turnieju Carpatian Cup GPC, Międzynarodowych Zawodów w Trójboju Siłowym, które odbyły się w dniach 22 – 23 października w Zalesiu..

- Wyjechaliśmy o 23.00 w sobotę z Czarnego Dunajca. Przejechanie 600km zajęło nam prawie 9 godzin - mgła i drogi w naszej wschodniej Polsce powodują że można się nabawić odruchu jąkania się ...no dramat, szczególnie wzdłuż wschodniej granicy. Trafiliśmy idealnie na ważenie zawodnicze. Wszyscy zmieściliśmy się w deklarowanych wagach - pierwsza część planu wykonana. Start kobiet planowany na godzinę 14.00, mój na 15.30. Czasem nam przykro kiedy widzimy jak zawodnicy przyjeżdżają dzień wcześniej do hotelu i wypoczęci stają z nami do rywalizacji. Co zrobisz takie życie … Start dziewczyn … gdybyście tam byli jestem pewien że dostały by brawa na stojąco – mówi Robert Nemś.

Renata Zapała zdobyła złoty medal i ustanowiła nowy rekord świata w swojej kategorii, Robert Nemś tak samo. Joanna Gawron także zdobyła złoty medal. W klasyfikacji open, nasze Panie musiały podzielić się podium. Wygrała Joanna, przed Renatą w kategorii Junior 23. Robert Nemś pokonał wszystkich mężczyzn w kategorii Master 40 – 50 lat/

- Bardzo udany start, miła atmosfera, przyjacielska. Tam nie ma granic i narodów. Wszyscy jesteśmy wielką sportową rodziną. Pozdrawiamy wszystkich trzymających kciuki, przyjaciół i rodziny. Przed nami wyjazd na zawody 11 – 13 listopada w Federacji WPC we Włoszech. Jest to bardzo drogi wyjazd i stoi pod znakiem zapytania. Liczymy na wsparcie wszystkich naszych kibiców – mówi Robert Nemś. 

Każdego kto chciałby pomóc przedstawicielom CKF Maximus Czarny Dunajec, sfinansować wyjazd siłaczy do Włoch zachęcamy do kontaktu z Robertem Nemsiem pod nr 668 123 965.

Siłaczom życzymy powodzenia i kolejnych złotych medali.

st