ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Święto Rodziny w Miętustwie

2016-06-02 do 2016-06-16 // Oglądano: 838 // Wstecz
Święto Rodziny w MiętustwieW ostatnią niedzielę maja w Miętustwie odbył się festyn skierowany dla rodzin zorganizowany przez Parafię NMP Królowej Polski w Miętustwie, Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem, Szkolę Podstawową nr 1 im. Andrzeja Knapczyka – Ducha w Czerwiennem, Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, Ochotnicze Straże Pożarne w Czerwiennem Dolnem i Ratułowie Dolnem, Grupę Motocyklową „Pasja i Wiara” oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Święto Rodzinne to moc atrakcji. Na scenie w Ogrodzie Plebańskim zaprezentowali się „Mali Miętusianie” z Miętustwa, młodzież gimnazjalna ze Starego Bystrego, uczniowie z Zespołu Szkół w Ratułowie, ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czerwiennem, Zespołu Szkół nr 1 w Cichem.

Nie zabrakło konkursów i gości specjalnych – Jacka Jarząbka (Góral Trial Show), który zaprezentował swoje umiejętności rowerowe oraz Claudii i Kasi Chwołka.

W czasie trwania święta miała miejsce degustacja potraw przygotowanych przez rodziców. Odbył się pokaz motocykli grupy „Pasja i Wiara”. Ratownicy medyczni udzielali porad pierwszej pomocy. Na wszystkie dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia.