ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec mistrzem I ligi młodzików

2016-05-30 do 2016-06-13 // Oglądano: 1407 // Wstecz
Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec mistrzem I ligi młodzikówDobiegła końca rywalizacja w ramach I ligi młodzików Podhalańskiego Podokręgu piłki nożnej, mistrzostwo w sezonie 2015/2016 zdobyła drużyna Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec. W ostatnim spotkania AP Wisła Czarny Dunajec pokonała u siebie drużynę Jordan Jordanów 4:2.
Na odnotowanie zasługuje również styl w jakim drużyna  Akademii Piłkarskiej z Czarnego Dunajec zdobyła pierwsze miejsce w lidze , Młodziki na swoim koncie zgromadzili aż 46  punktów nie odnotowując żadnej porażki. Skuteczność drużyny też imponowałam, w 16 rozegranych spotkaniach młodzi zawodnicy zdobyli 117.

 

Skład drużyny: Babicz, Baran, Baranowski, Fiedor, Haberny, Lipień, Łopata, Madziar, Mastela, Puchomirski, Rączkowski, Rzadkosz, Stachnik,  Sobula, Świderski, Szczurek.

Tak Trener Paweł Podczerwiński podsumował mijający sezon:

„Przez dwa lata nie przegraliśmy meczu ligowego w młodzikach ani na swoim boisku ani na wyjazdach. Jeden zaledwie remis zanotowaliśmy na wyjeździe, wszystkie mecze wygraliśmy i  za to chłopakom dziękuje. Podziękowania należą się Prezesowi Andrzejowi Turajowi za stworzenie bardzo dobrych warunków do treningów oraz meczy oraz za wspaniałe prezenty zakupione dla piłkarzy.”

 

Po więcej informacji na temat mistrzowskiej drużyny zapraszamy na stronę www.wislaczarnydunajec.pl


Fot. Marcin Rafacz