ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Targi edukacyjne 2016

2016-04-26 do 2016-05-11 // Oglądano: 784 // Wstecz
Targi edukacyjne 2016Realizując plan doradztwa zawodowego w naszej szkole zaproponowaliśmy uczniom klas trzecich wyjazd, pod koniec marca, do Krakowa na Festiwal zawodów, gdzie młodzież mogła poznać szeroki wachlarz możliwości i kierunków zaplanowania swojej kariery zawodowej. Kolejnym etapem było zaproszenie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego w celu przedstawienia swoich ofert edukacyjnych uczniom naszej szkoły a także innych gimnazjów z gminy czarny Dunajec. Na nasze zaproszenie odpowiedziało kilkanaście szkół, które w dniu 22 kwietnia zaprezentowały swoje oferty na stoiskach zorganizowanych na hali sportowej przy ZSPiG (pierwotnie plany zakładały organizację targów na hali lodowej ale kolejne chłodne dni i noce zmusiły nas do zmiany lokalizacji). Przez ponad 3 godziny trwania targów z propozycjami kontynuowania dalszej nauki zapoznało się prawie dwustu uczniów klas trzecich z Czarnego Dunajca, Ratułowa, Cichego, Czerwiennego i Piekielnika.

Placówki, które zaszczyciły nas swoją obecnością:

- Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi – Cz.Dunajec

- Zasadnicza Szkoła nr 5 – N.Targ

- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego – N.Targ

- II Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 2 – N.Targ

- Prywatne Szkoły Średnie i Policealne im. prof. J.Venuleta – N.Targ

- Zespół Szkół nr 1 – N.Targ

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa – Cz.Dunajec

- Zespół Szkół Technicznych – N.Targ

- I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego – N.Targ

- Zespół Szkół Ekonomicznych – N.Targ

- Zespół Szkół im.Bohaterów Westerplatte – Jabłonka

- Klub Sportowy „Bór” - Toporzysko

   W imieniu Dyrekcji ZSPiG w Czarnym Dunajcu chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i przyjechali prezentować swoje szkoły, jak również tym, którzy przybyli aby z tymi propozycjami się zapoznać.

M.Rapacz