ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO GMINY CZARNY DUNAJEC DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

2016-04-16 do 2016-04-30 // Oglądano: 1326 // Wstecz
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO GMINY CZARNY DUNAJEC DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCHW dniu 08.04.2016 na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu oraz na Hali Sportowej w Cichem Nr 1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych w kategorii Chłopców.

Organizatorem Turnieju było Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.

Wyniki – eliminacje:

Grupa A:
SPSK Czerwienne 2 – Ciche JP II 0:6
Ratułów – Ciche JP II 0:4
SPSK Czerwienne 2 – Ratułów 3:2

Tabela – grupa A:
1. Ciche JP II – 6 pkt.
2. SPSK Czerwienne 2 – 3 pkt.
3.Ratułów – 0 pkt.

Grupa B:
Ciche 1 – Chochołów – 2:0
Czerwienne 1 – Chochołów 2:1
Ciche 1 – Czerwienne 1 2:0

Tabela – grupa B:
1. Ciche 1 – 6 pkt.
2. Czerwienne 1 – 3 pkt.
3. Chochołów – 0 pkt.

Grupa C:
Czarny Dunajec – Odrowąż 11:0
Pieniążkowice – Odrowąż 9:0
Czarny Dunajec – Pieniążkowice 7:1

Tabela – grupa C:
1. Czarny Dunajec – 6 pkt.
2. Pieniążkowice – 3 pkt.
3. Odrowąż – 0 pkt.

Grupa D:
Piekielnik – Podszkle 7:1
Podczerwone – Podszkle 0:1
Piekielnik – Podczerwone 8:1

Tabela – grupa D:
1. Piekielnik – 6 pkt.
2. Podszkle – 3 pkt. 
3. Podczerwone – 0 pkt.

Ćwierćfinały:
Ciche JP II – Czerwienne 1 4:0
Ciche 1 – SPSK Czerwienne 2 6:0
Czarny Dunajec – Podszkle 8:1
Piekielnik – Pieniążkowice 2:9

Półfinały:
Ciche 1 – Ciche JP II 2:1
Czarny Dunajec – Pieniążkowice 6:1

Mecz o III miejsce:
Ciche JP II – Pieniążkowice 3:6

 

Mecz o I miejsce:
Ciche 1 – Czarny Dunajec 0:5

 

Klasyfikacja końcowa:
1. Czarny Dunajec
2. Ciche 1
3. Pieniążkowice
4. Ciche JP II
5-8 SPSK Czerwienne , Czerwienne 1, Piekielnik, Podszkle
9-12 Odrowąż, Chochołów, Ratułów, Podczerwone

 

Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu wystąpiła w składzie: Mikołaj Lipień, Kacper Sobula, Bartosz Fudala, Jakub Jędrzejowski, Bartłomiej Koziołek, Miłosz Fudala, Marcin Rodak, Michał Winnicki, Jakub Babicz, Jakub Rączkowski. Opiekun drużyny: mgr Maciej Rapacz.

Królem strzelców został Kacper Sobula (Czarny Dunajec).

Zwycięskie zespoły do III miejsca otrzymały Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Wszystkie drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy, posiłek i napoje.

Ze sportowym pozdrowieniem 
Koordynator sportu w Gminie Czarny Dunajec
Mgr Marek Szuba