ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Sukcesy i osiągnięcia uczniów ZSPiG w Ratułowie

2016-02-19 do 2016-03-04 // Oglądano: 920 // Wstecz
Sukcesy i osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum
Im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie
w I okresie roku szkolnego 2015/2016



RODZAJ KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Powiatowy konkurs pieśni patriotycznej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu

I miejsce i Nagroda specjalna Komendanta Straży Transgranicznej -Jakub Majek kl. V

I miejsce Magdalena Styrczula oddział „0”

Nagroda specjalna Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu-Roksana Banaś kl. II sp

Wyróżnienie zespół „Elemelki” oddział „0”

Ogólnopolski konkurs pieśni religijnej „Stabat Mather” w Jabłonce

II miejsce zespół wokalno – instrumentalny „Cantare”

Ogólnopolski konkurs krasomówczy im. W. Korfantego

Laureat eliminacji powiatowych i wojewódzkich – Emilia Szczurek kl. I gimnazjum

Wojewódzki konkurs humanistyczny Kuratorium Oświaty w Krakowie

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego – Natalia Rafacz kl. VI

Gminny Konkurs „Młodych Poetów”

I miejsce – Renata Bednarz kl. III gimnazjum

Transgraniczny konkurs szopek – malarstwo na szkle i szopki



I miejsce – Julia Styrczula kl.V

II miejsce – Justyna Maryniarczyk kl. V

I miejsce - Aleksandra Kwapniewska kl. II gimnazjum

II miejsce – Natalia Kwak kl. I gimnazjum

Wyróżnienie – Roksana Banaś kl. II sp.

Wyróżnienie – Jan Śmietana

Wyróżnienie - Kacper Piszczek kl.III sp.

III międzyszkolny konkurs „Pocztówka z okazji Narodowego Święta

III miejsce- Martyna Wiater kl. II sp.

Gminny konkurs teatralny - Jasełka

III miejsce szkolny teatr „Smyki” klasy 0 - III

Gminny konkurs recytatorski im. Florka Skupnia

I miejsce – Jakub Żegleń kl. III sp.

II miejsce – Antek Zwijacz kl. II sp.

III miejsce- Rita Tylka kl. V sp.

Wyróżnienie – Magdalena Styrczula kl.0

Wyróżnienie – Dominika Ptaś kl. II sp.

Wyróżnienie - Szymon Majek kl. III

Wyróżnienie – Jakub Kois kl. III gimnazjum

Wojewódzki konkurs recytatorski im. Florka Skupnia

II miejsce- Jakub Żegleń kl. III sp.

Wyróżnienie – Antek Zwijacz kl. II sp.

Międzygminny konkurs recytatorski im. Stanisława Nędzy - Kubińca

I miejsce – Antoni Zwijacz kl. II sp.

II miejsce – Dominika Ptaś kl. II sp.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Jan Paweł II Twórca Światowych Dni Młodzieży”

Wyróżnienie – Roksana Banaś

Powiatowy konkurs o lesie „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”

I miejsce Jakub Majek kl. V

II miejsce Szymon Konopka kl. VI

II miejsce Justyna Maryniarczyk kl. V

Gminny konkurs plastyczny im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku

II miejsce - Aleksandra Zwijacz oddział „0”

Wyróżnienie – Kamila Molek oddział „0”

Wyróżnienie – Oliwia Michniak kl. II sp.

Gminny konkurs matematyczno – przyrodniczy (drużynowe)

I miejsce – Natalia Rafacz, Athina Wieczorek, Aneta Bobak

Gminny konkurs fotograficzny i multimedialny

I i II miejsce – Wiktoria Banaś kl. I gimnazjum

SPORT

Gminne indywidualne biegi przełajowe

II miejsce Justyna Maryniarczyk kl. V sp.

IV miejsce Kacper Michniak kl.V

IV miejsce Mateusz Pabin kl. II gimnazjum

Gminne zawody w tenisie stołowym - drużyna

II miejsce drużyna chłopców: Klemens Mulica, Jakub Kois, Jan Strama

III miejsce drużyna dziewcząt: Aneta Konopka, Aneta Kwak, Aneta Komperda

Gminne zawody w tenisie stołowym - indywidualne

II miejsce Aleksandra Brzuchacz

III miejsce Weronika Gawron

III miejsce Piotr Zarycki

IV miejsce Konrad Kozieł

Powiatowe zawody w lekkoatletyce

Sztafeta II miejsce – Łukasz Bednarz, Marcin Zarycki, Jakub Kois, Dawid Karczmarczyk – gimnazjum

Skok w dal III miejsce Jakub Kois kl. III gimnazjum

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym

VI miejsce – Konrad Kozieł


Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Pływaniu Indywidualnym

VI miejsce - Wiktoria Banaś



Iwona Kosakowska