ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Uczniowie z Kiczor z wizytą w Podszklu

2015-12-16 do 2015-12-30 // Oglądano: 1470 // Wstecz
Uczniowie z Kiczor z wizytą w PodszkluW miniony czwartek Szkoła Podstawowa w Podszklu gościła w progach szkoły zaprzyjaźnioną p. Dyrektor Heleną Omylak, wraz z gronem i uczniami Szkoły Podstawowej im. Bł. Jana Pawła II w Kiczorach.

Okazją do spotkania była kontynuacja współpracy, która rozpoczęła się wspólnym świętowaniem imienin Naszego Patrona w Dolinie Chochołowskiej. „Przyjęcie takiego wielkiego Świętego za Patrona szkoły, to ogromny zaszczyt dla uczniów, grona pedagogicznego i rodziców. Jest jednak też zobowiązaniem, by wcielać na co dzień w życie nauczanie Papieża” – przypomniała o tym p. Dyrektor Krystyna Chowaniec i życzyła gościom, by to nauczanie odbiło się światłem w ich duszach i sercach.

Po pięknej inscenizacji, przyszedł czas na wspólne śpiewanie ulubionych pieśni Jana Pawła II. Dziatwa szkolna była oczarowana umiejętnościami muzycznymi ks. Krzysztofa Jarosza. Oczywiście była też wspólna zabawa, mecz piłki nożnej oraz poczęstunek.

W wypełnianiu testamentu Papieża Polaka nie liczy się wielkość placówki, ani wiek jej wychowanków, ważne jest serce pełne zaangażowania w codzienną pracę.

SP Podszkle