ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Złoty CKF Maximus - Mistrzostwa Świata Federacji WPF w Wiedniu

2015-11-10 do 2015-11-24 // Oglądano: 1345 // Wstecz
Złoty CKF Maximus - Mistrzostwa Świata Federacji WPF w WiedniuW dniach 7-8 listopada w Austrii w Wiedniu odbyły się Mistrzostwa Świata federacji WPF (World Powerlifting Federation), w których wzięli udział podopieczni Roberta Nemsia z CKF Maximus Czarny Dunajec,

Klub reprezentowali: Zbigniew Drewniak, Rafał Gomuła, Hovhannes Yazichyan, Robert Rapacz i oczywiście sam trener i instruktor Robert Nemś.

W sobotę odbyły się konkurencje wyciskania na ławce w których wystartowali Zbigniew Drewniak, Rafał Gomuła i Hovhannes Yazichyan. Wszyscy wygrali w swoich kategoriach zdobywając 3 złote medale. Dwóch z nich ustanowiło rekordy świata tej federacji.

Niedziela to święto martwego ciągu, w którym specjalizują się zawodnicy z Robertem Nemsiem na czele. Oprócz Nemsia, klub reprezentował w tej konkurencji Robert Rapacz. Obaj wygrali, ustanawiając jednocześnie nowe rekordy świata.

- Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków - były potrzebne. Świadomość, że duchowo jesteście z nami dodała nam sił – mówi Robert Nemś.

Na zdjęciu od lewej Robert Rapacz, w środku Klaus Steinbock (Austria) i Robert Nemś – właściciel i trener kluby CKF Maximus w Czarnym Dunajcu.

Fot. CKF Maximus Czarny Dunajec