ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Sala widowiskowa po metamorfozie

2015-11-03 do 2015-11-17 // Oglądano: 1414 // Wstecz
Sala widowiskowa po metamorfozieSala widowiskowa Remizy OSP w Czarnym Dunajcu administrowana przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec przeszła gruntowny remont w ramach zadania pt. „Wykonanie remontu sali widowiskowej Remizy OSP w miejscowości Czarny Dunajec”.

Dzięki tej inwestycji, to bardzo popularne miejsce w gminie Czarny Dunajec nabrało świeżości. Nowoczesne wnętrze sprawiło, że wszystkie imprezy organizowane w sali widowiskowej staną się jeszcze atrakcyjniejsze.

Przypomnijmy, że odbywa się tutaj wiele imprez gminnych, przedstawień, koncertów, przeglądów zespołów regionalnych i teatralnych. Sala wykorzystywana jest także do przeprowadzania konkursów, szkoleń, seminariów, konferencji, narad i zebrań. Służy także najmłodszym mieszkańcom Gminy Czarny Dunajec w czasie ferii i wakacji.

Na inaugurację działalności sali widowiskowej długo nie trzeba było czekać. 3 listopada odbył się tam jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego w Gminie Czarny Dunajec, podczas którego na scenie wystąpił zespół „Turnie” ze Starego Bystrego. Już niebawem, 11 listopada, w ramach obchodów 97. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, odbędzie się tam koncert laureatów III Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża.

Remont sali widowiskowej przeprowadziła Firma Inżynieryjno – Remontowo – Budowlana „STANGUT” z Zakopanego, która złożyła najatrakcyjniejszą ofertę.

Zakres prac objął: roboty rozbiórkowe i demontażowe, scena - podest, scena – ściana, kurtyna i zasłony, posadzki, sufit podwieszany, stolarka drzwiowa i okienna, ściany, demontaż instalacji elektrycznej, tablice rozdzielcze, oprzewodowanie instalacji oświetlenia i gniazd, pomiary po montażowe, oświetlenie sceniczne, mechanika kurtyny i sterowanie, wentylacja - piętro sala, instalacja klimatyzacji, instalacja c.o. przeróbka grzejników i doprowadzenie ciepła techn.

Koszt inwestycji finansowanej z budżetu Gminy Czarny Dunajec wyniósł 349 192,27 zł brutto.