ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Lokalny Program Rewitalizacji

2015-11-03 do 2015-11-16 // Oglądano: 1768 // Wstecz
Szanowni Mieszkańcy!
W październiku bieżącego roku ruszyły prace nad opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Czarny Dunajec. Dokument ten w swoim założeniu ma wpłynąć na poprawę warunków rozwoju Naszej Gminy na wielu płaszczyznach – społecznej, gospodarczej i kulturowej.
Cechą charakterystyczną, jak również warunkiem koniecznym do powstania lokalnego planu rewitalizacji jest aktywny udział społeczności gminy w jego tworzeniu. Efektywnie opracowany Lokalny Plan Rewitalizacji daje realne szanse na pozyskanie środków przeznaczonych na rozwiązywanie problemów społecznych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. Zachęcam zatem Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zidentyfikowanie konkretnych problemów na danych obszarach naszej Gminy. Ankieta jest anonimowa. Wypełniony kwestionariusz proszę przesłać pocztą elektroniczną na adres jpiotrowski@czarny-dunajec.pl

Można ją także wysłać na adres Urzędu Gminy bądź złożyć osobiście w pokoju numer 13 do dnia 16 listopada. Informujemy również, że w pierwszej połowie listopada upoważniony ankieter może Państwa i poprosić o wypełnienia ankiety.


pdfAnkieta_CD
Dodano: 2015-11-03 12:52:02Pobrano: 514 // 0.06 MB