ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

VII Memoriał Grzegorza Wesołowskiego

2015-10-26 do 2015-11-07 // Oglądano: 1325 // Wstecz
VII Memoriał Grzegorza WesołowskiegoW sobotę, 7 listopada 2015r. rozpocznie się siódma edycja Memoriału im. Grzegorza Wesołowskiego – Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar J. E. Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza. W tym roku patronat tytularny nad wydarzeniem objęli dodatkowo AZS Politechnika Warszawska oraz Malopolski Związek Piłki Siatkowej.

Rozgrywki dla wszystkich chętnych prowadzone będą na halach w Piekielniku, Lipnicy Wielkiej, Załucznem i Jabłonce w czterech kategoriach: chłopcy gimnazjum; dziewczyny gimnazjum; mężczyźni liceum i starsi; kobiety liceum i starsze.

Zgłoszenia drużyn należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.memorialgrzegorza.pl do 4 listopada. Obowiązkowa rejestracja drużyn w dniu memoriału odbędzie się obok kościoła parafialnego w Piekielniku w godz. 8:00 – 9:00. Msza Święta na rozpoczęcie memoriału – o godz. 9:00. Początek rozgrywek siatkarskich o godz. 11:00. Więcej informacji znajduje się na stronie memoriału oraz na www.facebook.com/ memorialgrzegorzaw

Podczas memoriału w godz. 11:00-14:30 w Lipnicy Wielkiej odbędzie się zbiórka krwi. Po zakończeniu turnieju planowana jest uroczysta gala zakończenia ale o niej informacje będą dostępne na stronie memoriału na kilka dni przed turniejem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do wzięcia udziału w memoriale. Udział w turnieju jest darmowy.

Grzegorz Wesołowski - Animator Grup Apostolskich Archidiecezji Krakowskiej pobłogosławiony 15.10.2005 roku. Człowiek o wielkim sercu, gorącym uśmiechu, pełen radości i apostolskiego zapału. Kochał życie i był jego świadkiem. Był zawsze uśmiechnięty i ten uśmiech oraz szalone pomysły sprawiały, że zjednywał sobie ludzi, którzy lgnęli do niego zapalani apostolskim entuzjazmem. Widział w swoim życiu cel i sens poświęcania się dla drugiego. Zmarł nagle podczas meczu siatkówki w dniu 04.11.2008 roku.

Więcej na stronie www.memorialgrzegorza. pl