ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Letnia hala sportowa na lodowisku w Czarnym Dunajcu

2015-09-17 do 2015-10-01 // Oglądano: 2401 // Wstecz
Letnia hala sportowa na lodowisku w Czarnym DunajcuOd września 2015 r. czarnodunajeckie lodowisko nie będzie służyć tylko do jazdy na łyżwach i gry w hokeja na lodzie. Od teraz każdy chętny może skorzystać z letniej hali sportowej. Na specjalnej nawierzchni przygotowane zostały 4 boiska do badmintona oraz 3 stanowiska do gry w tenisa stołowego.

Hala jest znakomitym miejscem do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przekonali się o tym pracownicy Urzędu Gminy Czarny Dunajec i Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu zarządzający obiektem, którzy postanowili przetestować nowe boiska i stoły. Zacięte pojedynki stoczyli m.in. Sekretarz Michał Jarończyk z Przewodniczącym Rady Gminy Czarny Dunajec Stanisławem Gonciarczykiem, a dopingował im Wójt Józef Babicz.

- Jesteśmy dumni z tego lodowiska, a teraz z hali, która na nim powstała. Była to ryzykowna inwestycja, ale opłacało się. W zimie lodowisko było wypełnione po same brzegi. Dzięki inwestycji w parkiet, boiska do badmintona i stoły, hala lodowa w Czarnym Dunajcu będzie przez cały czas tętnić życiem - mówi Wójt Gminy Czarny Dunajec Józef Babicz.

Hala może także służyć do gry w unihokeja. Otwarta jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godz. 15.00 do 18.00. Godzina gry w badmintona na 1 polu (z rakietkami i lotką) dla młodzieży do lat 15 kosztuje 8 zł (pół godziny – 5 zł), dla młodzieży powyżej 15 roku życia i dorosłych – 10 zł (pół godziny – 6 zł). Wynajęcie stołu do gry w tenisa stołowego (z rakietkami i piłeczką) dla młodzieży do lat 15 wynosi 8 zł (pół godziny - 5 zł). Dla młodzieży powyżej 15 roku życia – 10 zł (pół godziny – 6 zł).

Istnieje także możliwość wynajęcia całej hali za 100 zł na godzinę.

Wstęp na halę tylko w obuwiu zamiennym.