ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Gminne Indywidualne Zawody w Biegach Przełajowych 2015

2015-09-17 do 2015-09-30 // Oglądano: 2632 // Wstecz
Gminne Indywidualne Zawody w Biegach Przełajowych 201515 września 2015 r. na na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu Gminy Czarny Dunajec.

Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Zwycięskie zespoły szkół otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali medale i dyplomy. Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody, posiłek i napoje. W zawodach wzięło udział ok. 390 uczniów i opiekunów z 20 szkół.

Sędzią głównym zawodów był Wojciech Kosakowski, a kierownikiem zawodów Marek Szuba.

Wyniki:

Szkoła Podstawowa:

Chłopcy - rocznik 2007 i młodsi – 500 m:
1. Rafał Durletta - SP Ciche 1
2. Kamil Serwiński – SP Podszkle
3. Piotr Czech – SP Chochołów

Dziewczęta – rocznik 2007 i młodsze – 500 m:
1. Anastazja Wesołowska - SP Ciche 1
2. Wioletta Haberna - SP Podczerwone
3. Kornelia Szpak - SP Podszkle

Chłopcy 2006 - 2005 – 1000 m:
1. Dominik Paniak - SP Ciche 1
2. Piotr Floryn - SPSK Czerwienne 2
3. Bartłomiej Szwajnos - SP Ciche 1

Dziewczęta 2006 – 2005 – 1000 m:
1. Patrycja Czyszczoń - SP Ciche 1
2. Natalia Nowak - SP Ciche 1
3. Julia Wesołowska - SP Ciche 1

Chłopcy 2004 – 1000 m:
1. Radosław Mastela - SP Pieniążkowice
2. Jacek Kułach - SP Ciche 1
3. Dominik Zatłoka - SP Czerwienne 1

Dziewczęta 2004 – 800 m:
1. Natalia Mierzwa - Ciche JP II
2. Justyna Maryniarczyk - SP Ratułów
3. Natalia Łowisz - SPSK w Starem Bystrem 2

Chłopcy 2003 – 1000 m:
1. Kacper Sobula - SP Czarny Dunajec
2. Hubert Zając - Ciche JP II
3. Paweł Fiedor - SP Pieniążkowice

Dziewczęta 2003 – 800 m:
1. Angelika Gryc - SP Chochołów
2. Katarzyna Majda - SP Podczerwone
3. Agnieszka Tylka - SP Czarny Dunajec

Klasyfikacja drużynowa Szkół Podstawowych:
1. SP Ciche 1 – 199 pkt.
2. SP Ciche JP II – 115 pkt.
3. SP Chochołów – 91 pkt.

Gimnazjum:

Chłopcy 2002 – 1500 m:
1. Mateusz Szwajnos - Ciche
2. Jan Guńka - Czarny Dunajec
3. Damian Miśkowiec - SPSK Czerwienne 2

Dziewczęta 2002 – 1000 m:
1. Justyna Bachula - Załuczne
2. Dominika Mulica - Ciche JP II
3. Karolina Kramarz - Ciche JP II

Chłopcy 2001 – 1500 m:
1. Bartosz Miśkowiec - SPSK Czerwienne 2
2. Kamil Starostowicz - Piekielnik
3. Mateusz Nalepa - Ciche 1

Dziewczęta 2001 – 1000 m:
1. Weronika Bieniasz - Ciche 1
2. Karolina Stękała - Ciche JP II
3. Patrycja Stanek - Czarny Dunajec

Chłopcy 2000 – 1500 m:
1. Szymon Styrczula - Ciche 1
2. Łukasz Łuszczek - Ciche JP II
3. Tomasz Ratułowski - Gim Ciche 1

Dziewczęta 2000 – 1000 m:
1. Katarzyna Szwajnos - Ciche JP II
2. Karolina Tylka - Ciche JP II
3. Sylwia Słodyczka - Ciche 1

Klasyfikacja drużynowa Szkół Gimnazjalnych:
1. Ciche JP II – 131 pkt.
2. Ciche 1 – 104 pkt.
3. Czarny Dunajec – 77 pkt. 

Pełne wyniki na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec - www.ckip.org