ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Góralskie Śpasy w Podcyrwonym

2015-08-19 do 2015-08-24 // Oglądano: 1449 // Wstecz
Góralskie Śpasy w PodcyrwonymGrupa mieszkańców Podczerwonego, OSP Podczerwone, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec i Stowarzyszenie Kobiety Podhala serdecznie zapraszają do uczestnictwa w festynie pełnym atrakcji „Góralskie Śpasy w Podcyrwonym”, który rozpocznie się 23 sierpnia o godz. 14.00 na boisku sportowym na Kamieńcu w Podczerwonem (za kościołem).

Dla wszystkich gości przygotowanych zostało wiele atrakcji. Na scenie plenerowej zaprezentują się Regionalne Zespoły Dziecięce „Śleboda” z Podczerwonego, „Sykowni” z Załucznego oraz Zespół Góralski „Zbójecka Familia”. Podhalańska Akademia Sztuk Walk EdArt przedstawi pokaz Jiu – Jitsu. Najmłodsi zostaną także wciągnięci do maratonu zumby. Miejscowi druhowie z OSP Podczerwone zaprezentują pokaz ratownictwa podczas wypadku drogowego. Na zakończenie odbędą się koncerty zespołów „Martyny” i „Ciupagersi”.

Podczas „Góralskich Śpasów w Podcyrwonym” nie zabraknie konkursów dla dzieci i dorosłych. Wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się w konkursie strzeleckim o nagrodę Koła Łowieckiego im. Sabały w Zakopanem i LKS „Szarotka” Chochołów. Ponadto odbędą się Mistrzostwa Drwali firmy „DRZEWKARCZ” i Góralskie Mistrzostwa Świata w jedzeniu kiełbasy firmy JANAS na czas.

Ponadto na najmłodszych czeka wiele innych atrakcji – dmuchane zamki, zjeżdżalnia, łódki, wodne kule, wata cukrowa i inne.

Program:
- Występ Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Śleboda” z Podczerwonego
- Występ Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Sykowni” z Załucznego
- Pokaz Jiu – Jitsu – Podhalańska Akademia Sztuk Walki EdArt
- Konkursy dla dzieci
- Pokaz OSP Podczerwone
- Konkurs strzelecki pod patronatem Koła łowieckiego im. Sabały w Zakopanem i LKS „Szarotka” Chochołów
- Mistrzostwa Drwali Firmy „DRZEWKARCZ”
- Góralskie Mistrzostwa Świata w jedzeniu kiełbasy firmy JANAS na czas
- Pokaz Zumby
- Koncert Zespołu „Martyny”
- Występ Zespołu Góralskiego „Zbójecka Familia”
- Koncert Zespołu „Ciupagersi”