ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Remont sali widowiskowej Remizy OSP w Czarnym Dunajcu

2015-07-17 do 2015-07-31 // Oglądano: 2033 // Wstecz
Remont sali widowiskowej Remizy OSP w Czarnym DunajcuPopularna sala widowiskowa Remizy OSP w Czarnym Dunajcu administrowana przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec doczekała się gruntownej przebudowy.

9 lipca 2015 r. rozpoczęto prace w ramach zadania pt.: Wykonanie remontu sali widowiskowej Remizy OSP w miejscowości Czarny Dunajec. Za remont odpowiedzialna jest Firma Inżynieryjno – Remontowo – Budowlana „STANGUT” z Zakopanego, która złożyła najatrakcyjniejszą ofertę.

Zakres robót: roboty rozbiórkowe i demontażowe, scena - podest, scena – ściana, kurtyna i zasłony, posadzki, sufit podwieszany, stolarka drzwiowa i okienna, ściany, demontaż instalacji elektrycznej, tablice rozdzielcze, oprzewodowanie instalacji oświetlenia i gniazd, pomiary po montażowe, oświetlenie sceniczne, mechanika kurtyny i sterowanie, wentylacja - piętro sala, instalacja klimatyzacji, instalacja c.o. przeróbka grzejników i doprowadzenie ciepła techn.

Koszt inwestycji finansowanej z budżetu Gminy Czarny Dunajec wynosi 349 192,27 zł brutto.

Remont sali widowiskowej ma dobiec końca do dnia 30 września 2015 r.

Dzięki tej inwestycji, to bardzo popularne miejsce w Czarnym Dunajcu nabierze świeżości. Nowoczesne wnętrze sprawi, że wszystkie imprezy organizowane w tym miejscu staną się jeszcze atrakcyjniejsze. Przypomnijmy, że na sali widowiskowej odbywa się wiele imprez gminnych, przedstawień, koncertów, przeglądów zespołów regionalnych i teatralnych. Sala wykorzystywana jest także do przeprowadzania konkursów, szkoleń, seminariów, konferencji, narad i zebrań. Służy także najmłodszym mieszkańcom Gminy Czarny Dunajec w czasie ferii i wakacji.

Na zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja wyremontowanej sali widowiskowej.