ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

IX Piknik Rodzinny w czarnodunajeckim Przedszkolu Samorządowym

2015-06-20 do 2015-07-04 // Oglądano: 1836 // Wstecz
IX Piknik Rodzinny w czarnodunajeckim Przedszkolu Samorządowym„Mamo, tato dziś wszystkie dzieci, niosą Tobie, życzeń bukiecik ...” - to fragment jednej z piosenek, które przedszkolaki z czarnodunajeckiego Przedszkola Samorządowego zaśpiewały swoim rodzicom podczas IX Pikniku Rodzinnego, zorganizowanego w miniony czwartek. Spotkały się na nim dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.

Krasnoludki, Stokrotki, Motylki, Biedronki i Jagódki przedstawiły swoje programy artystyczne, czym wzbudziły podziw obecnych rodziców.

Jak co roku atrakcji nie brakowało, a piknik był czasem wspólnej zabawy. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków i zjeżdżalni, pojeździć małymi terenowymi samochodami. Mogły sobie także pomalować twarze. Chłopcy stali się batmanami, spidermanami, wojowniczymi żółwiami ninja, a dziewczynki, księżniczkami, kotkami i tygryskami. Muzyka, tańce w rytmach zumby sprawiły dzieciom wiele radości.

Nie zabrakło też podziękowań dla rodziców, którzy bezinteresownie angażują się w działalność przedszkola, a także dla sponsorów, bez których piknik mógłby się nie odbyć.

Wśród gości obecny był też wójt gminy Czarny Dunajec Józef Babicz.

Przedszkole Samorządowe w Czarnym Dunajcu jest placówką publiczną, podlegającą gminie Czarny Dunajec. Prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Jego celem jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno - kulturowym i przyrodniczym..

Do przedszkola uczęszczają najmłodsi mieszkańcy gminy Czarny Dunajec podzieleni na 5 grup - Krasnoludki, Stokrotki, Motylki, Biedronki i Jagódki.