ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Czwórbój Lekkoatletyczny o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015

2015-05-07 do 2015-05-21 // Oglądano: 1784 // Wstecz
Czwórbój Lekkoatletyczny o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 20156 maja 2015 r. na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznym dla szkół podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec zorganizowane przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, w których wystartowało 12 szkół podstawowych – łącznie 131 zawodników.

6 maja 2015 r. na stadionie sportowym w Czarnym Dunajcu odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznym dla szkół podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec zorganizowane przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, w których wystartowało 12 szkół podstawowych – łącznie 131 zawodników.

Uczestnicy zawodów rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zwycięskie reprezentacje (miejsca od I-III) otrzymały puchary i dyplomy, a szkoły za zajęcie miejsca od IV-VI - dyplomy.

Głównym sędzią zawodów był Marek Szuba. Poszczególne konkurencje sędziowali nauczyciele startujących szkół.

Wyniki:

Czwórbój lekkoatletyczny – dziewczęta:

1. Elżbieta Zatłoka – SP Czerwienne 1 – 208 pkt.
2. Justyna Bachula – SP Odrowąż – 196 pkt.
3. Karolina Kramarz – ZSPiG JP II Ciche – 193 pkt.
4. Dominika Mulica - ZSPiG JP II Ciche – 183 pkt.
5. Małgorzata Szymusiak – SP Odrowąż – 168 pkt.
6. Joanna Zawadzka - ZSPiG JP II Ciche – 164 pkt.

Czwórbój lekkoatletyczny – chłopcy:
1. Jan Guńka – SP Chochołów – 237 pkt.
2. Mateusz Szwajnos – ZSPiG JP II Ciche – 207 pkt.
3. Kacper Sobula – ZSPiG Czarny Dunajec – 181 pkt.
4. Damian Miśkowiec – SPSK Czerwienne 2 – 165 pkt.
5. Gabriel Lichaj – SPSK Czerwienne 2 – 154 pkt.
6. Paweł Masny – SP Podczerwone – 149 pkt.

Klasyfikacja drużynowa – dziewczęta:
1. ZSPiG JP II Ciche – 843pkt.
2. SP Czerwienne 1 – 744 pkt.
3. SP Ciche 1 – 664 pkt.
4. SP Piekielnik – 606 pkt. 
5. ZSPiG Czarny Dunajec – 565 pkt.
6. SP Ratułów – 547 pkt. 

Klasyfikacja drużynowa – chłopcy:
1. ZSPiG JP II Ciche – 715 pkt.
2. SPSK Czerwienne – 601 pkt.
3. SP Chochołów – 586 pkt.
4. SP Ratułów – 560 pkt.
5. ZSPiG Czarny Dunajec – 558 pkt.
6. SP Pieniążkowice – 544 pkt.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec – www.cikp.org.