ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych

2015-04-20 do 2015-05-04 // Oglądano: 1434 // Wstecz
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych15 kwietnia na halach sportowych w Czarnym Dunajcu i Cichem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych zorganizowany przez Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu. Zwycięzcy otrzymali Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Mecze rozegrane zostały w 3 grupach, których zwycięzcy zmierzyli się w finale.

Grupa A:
1. Odrowąż - Piekielnik 1:5
2. Czerwienne nr 1 - Ciche JP II 0:8
3. Piekielnik - Ciche JP II – 0:4
4. Odrowąż - Czerwienne nr 1 4:1
5. Piekielnik - Czerwienne nr 1 11:0
6. Ciche JP II - Odrowąż 5:0

 

Tabela - grupa A:
1. Ciche JP II - 6 pkt.
2. Piekielnik - 4 pkt.
3. Odrowąż - 2 pkt.
4. Czerwienne nr 1 – 0 pkt.

 

Grupa B:
1. SPSK Czerwienne 2 - SPSK Stare Bystre 1 11:1
2. Ciche 1 - SPSK Stare Bystre 1 9:0
3. SPSK Czerwienne - 2 Ciche 1 2:4

 

Tabela – grupa B:
1. Ciche 1 – 4 pkt.
2. SPSK Czerwienne 2 – 2 pkt.
3. SPSK Stare Bystre 1 – 0 pkt.

 

Grupa C:
1. Czarny Dunajec - Chochołów 4:1
2. Pieniążkowice - Podczerwone 0:5
3. Chochołów - Podczerwone 1:2
4. Czarny Dunajec - Pieniążkowice 3:0
5. Chochołów - Pieniążkowice 8:4
6. Podczerwone - Czarny Dunajec 1:5

 

Tabela – grupa C:
1. Czarny Dunajec – 6 pkt.
2. Podczerwone - 4 pkt.
3. Chochołów – 2 pkt.
4. Pieniążkowice - 0 pkt.

 

Finały:
1. Ciche JP II - Czarny Dunajec 4:1
2. Ciche 1 - Czarny Dunajec 0:5
3. Ciche JP - II Ciche 1 5:1

 

Tabela - finał:
1. Ciche JP II – 4 pkt.
2. Czarny Dunajec – 2 pkt.
3. Ciche 1 – 0 pkt.

 

Klasyfikacja końcowa:
1. Ciche JP II
2. Czarny Dunajec
3. Piekielnik
4. SPSK Czerwienne 2
4. Podczerwone
4. Ciche 1
7. Chochołów
7. Odrowąż
7. Pieniążkowice
10. Czerwienne Nr 1
10. SPSK Stare Bystre 1

 

Zwycięska drużyna ze Szkoły Ciche JP II wystąpiła w składzie: Kęsek Krzysztof, Szwajnos Mateusz, Nowak Adam, Piczóra Kacper, Styrczula Bartłomiej, Mulica Krzysztof, Zając Hubert, Styrczula Dawid, Gąsienica-Samek Kamil, Komperda Jan.
Opiekun drużyny: mgr Tomasz Turski.

 

Królem strzelców turnieju został Krzysztof Kęsek (Ciche JP II), a najlepszym bramkarzem turnieju został Hubert Puchomirski (Czarny Dunajec). Zwycięskie zespoły do III miejsca otrzymały Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Wszystkie drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy, posiłek i napoje.

Fot. Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec