ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

PIT-a ślij z centrum handlowego – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Targu zaprasza do Galerii Nowotarskiej

2015-04-10 do 2015-04-19 // Oglądano: 1173 // Wstecz
PIT-a ślij z centrum handlowego –  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Targu zaprasza do Galerii NowotarskiejPodatniku - nie zwlekaj ze złożeniem zeznania podatkowego do końca kwietnia. Już w weekend 18-19 kwietnia 2015 roku możesz wysłać swojego PIT-a podczas zakupów. Przez dwa dni pracownicy Urzędu Skarbowego w Nowym Targu będą czekać na Ciebie w Galerii Nowotarskiej w Nowym Targu przy ulicy Królowej Jadwigi 17. Pomogą Ci wypełnić zeznanie podatkowe i od razu wysłać je elektronicznie bezpośrednio do Twojego urzędu skarbowego.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Targu, włączając się w ogólnopolską akcję „Szybki PIT w galerii handlowej”, która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia (sobota i niedziela) w godzinach od 10.00 do 18.00 organizuje Punkt Pomocy Podatnikom zlokalizowany w Galerii Nowotarskiej w Nowym Targu przy ul. Królowej Jadwigi 17.  Na specjalnie wyznaczonych stanowiskach informacyjnych ciągły dyżur będą pełnili pracownicy tut. Urzędu Skarbowego.  Udzielą oni szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz rozwieją wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy skorzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń. Najważniejsze jednak jest to, że pomogą oni wprowadzić PIT-a do systemu e-Deklaracje i sprawnie wysłać go przez internet do dowolnego urzędu skarbowego w Polsce. Na miejscu podatnik otrzyma także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania. Pomoc urzędników jest w pełni darmowa i nie wiąże się ze spełnieniem jakichkolwiek warunków.

Żeby skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Skarbowego w Nowym Targu  wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2014 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2013 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2013 roku –  informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.

Z pomocy urzędników można też skorzystać odwiedzając inne galerie handlowe na terenie całej Polski. Jest ich ponad 50!  - Lista lokalizacji dostępna jest na stronie SzybkiPIT.pl

Uwaga! Na stanowiskach w galeriach handlowych urzędnicy skarbówki nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

 

Przydatne linki:                                                        p.o. Naczelnika Urzędu Skarbowego

www.SzybkiPit.pl                                                                    w Nowym Targu

www.portalpodatkowy.mf.gov.pl                                          Grzegorz Daniec

www.is.krakow.pl