ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Memoriał Zdzisława Duraja w biegach narciarskich

2015-02-26 do 2015-03-03 // Oglądano: 1522 // Wstecz
4 marca na trasach biegowych w Podczerwonem obok miejscowej Szkoły Podstawowej odbędzie się Memoriał Zdzisława Duraja, wieloletniego dyrektora tej placówki, organizowany przez Gminę Czarny Dunajec, Radę Sołecką w Podczerwonem, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, Szkołę Podstawową w Podczerwonem, Ochotniczą Straż Pożarną w Podczerwonem, UKS "Krokus" Podczerwone oraz grono przyjaciół.

Zawody rozpoczną się o godz. 10.00. Biegi podzielone zostaną na 4 kategorie Szkół Podstawowych, 3 - Gimnazjum chłopców i dziewcząt oraz 2 męskie i kobiece.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres ckip@ckip.org lub pisemne (opieczętowane przez instytucje delegującą), najpóźniej do dnia 2.03.2015 (poniedziałek) do godz. 14.00, na adres
Centrum Kultury i Promocji Czarny Dunajec - ul. Piłsudskiego 2A, 34-470 Czarny Dunajec (tel./fax 18 26 571-79). W kategoriach dorosłych, zawodnicy mogą zgłaszać swój udział na powyższy adres lub w dniu zawodów.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ewentualnego połączenia poszczególnych kategorii w przypadku, jeśli w danej kategorii ilość zgłoszonych zawodników będzie mniejsza niż 3 osoby i zmiany miejsca zawodów na trasy w Czerwiennem (przy SP nr 1) w razie braku śniegu w Podczerwonem.

Zdzisław Duraj (ur. 1945 – zm. 2004) – wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej w Podczerwonem, nauczyciel wychowania fizycznego. Był pasjonatem sportu, zwłaszcza narciarstwa biegowego i piłki siatkowej. Był człowiekiem zaangażowanym w pracę z uczniami. Dokończył budowę szkoły i sali gimnastycznej w Podczerwonem. Uczestniczył w życiu społeczności lokalnej. Był m.in. członkiem Rady Gminy, Rady Sołeckiej i jednym z założycieli oddziału Związku Podhalan Podczerwone – Koniówka.

Szczegóły i regulamin Memoriału Zdzisława Duraja znajduje się na stronie www.ckip.org


plakat-memorial im Duraja Pod..
Dodano: 2015-03-01 10:57:43Pobrano: 346 // 2.38 MB